SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie moge progresować

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Witajcie. Od dluzszego czasu ciezko mam z dolożeniem ciezaru. Głownie jesli chodzi o wyciskanie na plaskiej. Wydaje mi za ze bardzo malo wyciskam w stosunku do innych cwiczen. Np. plaska robie 5x5 zaczynam od 50kg,60,70,80,85,90x3 i koniec. wiecej nie mam sily. Gdzie np. skos robie ciezarem 37.5. W przysiadzie jest podobnie koncze na 120kg i ciezko mam dalej cos wziasc. Tak jest juz od kilku tygodni. Planem cwicze od wrzesnia 2017. Deload probowalem. Czas na zmiane planu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776816
Sylwetkowo bardzo fajnie to wygląda i myślę, że jeśli chciałbyś jeszcze podbić wagę to jeszcze jest czas.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776816
Oczywiście, że trzeba zmienić plan jak od tak długiego czasu progresu nie ma pod warunkiem, że cała reszta czyli dieta i regeneracja działa jak należy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Moj plan to

I.1.Plaska 5x5
2.Hantle skos 4s regresja
3.Wyciskanie na ujemnym 3s staly ciezar
4.Brama 4x12
5.OHP 5x5 koncze na 55kg
6.Wznosy hantli 4x12
7.Francuskie 3x8

II.1,Przysiady 5x5
2.Wykroki 3x18
3.MC 3x8 staly ciezar
Reszte na maszynach+lydki

III.1.Podciaganie na drazku 4s
2.Wioslowanie mlotkowe 5x5
3.Przyciaganie linki chwytem V czy cos takiego 4s
4.Sciaganie drazka do klatki 4s
5.Face pulls 4s
6.Biceps 9s w 3 cwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Myslalem przeskoczyc na FBW zobaczyc jak pojdzie. Nie wiem tez czy konczyc mase czy ciagnac ja dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776816
Tym planem trenujesz cały czas od września? Jak z dietą i regeneracją? Stoją na przyzwoitym poziomie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Drobne poprawki robilem. Dieta trzymana. Regeneracja różnie. Pracuje na 3 zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776816
Plan nie jest zły ale może po prostu zanudziłeś organizm, zmiana planu lub choćby okresowa zmiana powtórzeń powinna coś pomóc.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Sprobuje poleciec z miesiac prostym FBW i wroce do tego. Nie wiem tez czy konczyc masowac juz czy ciagnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776816
Ashow
Sprobuje poleciec z miesiac prostym FBW i wroce do tego. Nie wiem tez czy konczyc masowac juz czy ciagnac.


Zwróć też szczególną uwagę na dietę bo może w niej pojawił się problem i przez to progres się zatrzymał. Często w niej leży problem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Nie wiem co z nia moglo by byc nie tak. Zauwazylem jedynie ze jak zrobilem przerwe z 2 tygodnie przez swieta to pozniej mialem duzo wiecej sily, wiec moze cos z regeneracja. Ale co to nie wiem. Za malo snu? Cwicze 3 razy w tyg wiec to nie to raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776816
Dwa tygodnie to bardzo długa przerwa odpocząłeś, odespałeś i najprawdopodobniej podjadłeś więcej przez święta.
Wrzuć to co jesz do kalkulatora i policz ile dziennie spożywasz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucenie brzucha i boczków

Wiecej