SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Nie moge progresować

Wysłana -
Ja codziennie waze i wiem ile spozywam. Dziennie jem 3500kcal 180-200g bialka 80-100tluszczu i reszta z wegli. Mieszane proste z złożonymi. Bialko glownie z miesa.
Wysłana -
To jeśli micha jest ok to przy 3 dniach treningowych nie powinno być problemu. Regeneracja jest ok? Śpisz odpowiednio dużo?
Wysłana -
Roznie, w weekendy wiecej. W tygodniu srednio 6 godzin
Wysłana -
Ta zmiana 3 zmianowa może mieć znaczny wpływ na regenerację bo nie ma co ukrywać to nie jest zdrowe w dłuższej perspektywie.
Wysłana -
być może. Z poranna zmiana nie ma problemu z popołudniową też bo wstaje koło 9 idę spac koło 1 w nocy. Nocka jest męcząca bo człowiek się musi przestawić. Jedyny plus to że jak mam jakaś zmianę to trwa cały tydzień. Jak np wstaje o 4 30 to o której powinienem iść spać najpóźniej?
Wysłana -
Wypadało by się tak położyć żeby najlepiej 7-8 godzin snu niestety w praktyce ciężko się czasem tak wcześnie położyć.
Wysłana -
A powiedz kiedy skończyć masowke. Zacząłem we wrześniu waga z 77 do 85 pas z 80 do 85 poszedł. Nie wiem czy ciągnąć cały czas czy nie.
Wysłana -
Sam wymiar pasa niewiele mówi bo 5 cm to nie jest dużo ale same mięśnie rdzenia mogły się powiększyć. Masz fotkę sylwetki?
Wysłana -
https://zapodaj.net/6299ee540db60.jpg.html 
Wysłana -
Sylwetkowo bardzo fajnie to wygląda i myślę, że jeśli chciałbyś jeszcze podbić wagę to jeszcze jest czas.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź