SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie moge progresować

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Ja codziennie waze i wiem ile spozywam. Dziennie jem 3500kcal 180-200g bialka 80-100tluszczu i reszta z wegli. Mieszane proste z złożonymi. Bialko glownie z miesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
To jeśli micha jest ok to przy 3 dniach treningowych nie powinno być problemu. Regeneracja jest ok? Śpisz odpowiednio dużo?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Roznie, w weekendy wiecej. W tygodniu srednio 6 godzin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Ta zmiana 3 zmianowa może mieć znaczny wpływ na regenerację bo nie ma co ukrywać to nie jest zdrowe w dłuższej perspektywie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
być może. Z poranna zmiana nie ma problemu z popołudniową też bo wstaje koło 9 idę spac koło 1 w nocy. Nocka jest męcząca bo człowiek się musi przestawić. Jedyny plus to że jak mam jakaś zmianę to trwa cały tydzień. Jak np wstaje o 4 30 to o której powinienem iść spać najpóźniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Wypadało by się tak położyć żeby najlepiej 7-8 godzin snu niestety w praktyce ciężko się czasem tak wcześnie położyć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
A powiedz kiedy skończyć masowke. Zacząłem we wrześniu waga z 77 do 85 pas z 80 do 85 poszedł. Nie wiem czy ciągnąć cały czas czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Sam wymiar pasa niewiele mówi bo 5 cm to nie jest dużo ale same mięśnie rdzenia mogły się powiększyć. Masz fotkę sylwetki?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Sylwetkowo bardzo fajnie to wygląda i myślę, że jeśli chciałbyś jeszcze podbić wagę to jeszcze jest czas.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucenie brzucha i boczków

Wiecej