SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mogę się za logować, złe hasło

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7
Cześć, mój nick to " milka. " od przedwczoraj nie mogę się zalogować, pisze ze hasło jest nieprawid łowe chociaż logowałam się przedwczoraj rano. Hasło jest na pewno dobre. Użyłam opcji zapomniałem hasła, zmieniłam 2 razy i dalej ten komunikat. Szkoda mi korzystać teraz z innego, bo miałam tam dużo punktow
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22496 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
W sumie to mi sie pojawil podobny problem, ale tylko na wersji mobilnej. Po przelaczeniu na pelna wersje logowanie poszlo bez problemow. Moze to z mobilna jest jakis klopot?
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Na mobilnej mam to samo ostatnio.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zgłoszone do IT


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-11-12 13:18:47
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Mateusz_sfd Mistrz wymówek IT
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1529 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 321512
Milka.2
Cześć, mój nick to " milka. " od przedwczoraj nie mogę się zalogować, pisze ze hasło jest nieprawid łowe chociaż logowałam się przedwczoraj rano. Hasło jest na pewno dobre. Użyłam opcji zapomniałem hasła, zmieniłam 2 razy i dalej ten komunikat. Szkoda mi korzystać teraz z innego, bo miałam tam dużo punktow


Witam,
Czy problem pojawia się podczas logowania na wersji forum normalnej czy mobilnej? Jeśli normalnej to czy przy logowaniu z górnego paska czy ze strony logowania?






1

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35741 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262824
od wczoraj nie mogę sie zalogować na wersji mobilnej ... ciągle niby niepoprawne hasło/login












Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-11-14 17:47:32
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
Mam taki sam problem na drugim telefonie. Wpisuje wszystko jak trzeba i haslo nieprawidlowe.
Takze z tego telefonu nawet niewylogowuje.
I jeszcze jedna sprawa, duzo bledow na wersji mobilnej :/
2

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
też dzisiaj nie mogłem się zalogować non stop błędne hasło
Mateusz co zepsułeś
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Mateusz_sfd Mistrz wymówek IT
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1529 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 321512
lodzianin1
też dzisiaj nie mogłem się zalogować non stop błędne hasło
Mateusz co zepsułeś


Gdybym zepsuł to bym wiedział gdzie naprawiać

sfd.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Mateusz_sfd Mistrz wymówek IT
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1529 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 321512
Właśnie sprawdziłem logowanie na kilku telefonach i problem pojawia się na Windows Phone oraz IOS, czy ktoś miał także problemy na androidzie? Jeśli tak to proszę o podanie wersji androida, modelu telefonu oraz przeglądarki wraz z jej wersją

sfd.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Sortowanie

Wiecej