SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mogę spać

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
Ostatnio mam jakiś problem, że zasypiam około 1:00 i budze się 4:00-5:00...możecie polecić jakiś specyfik który by to trochę unormował?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Jeżeli codziennie spisz po 3-4h i Twoj organizm nie potrzebuje wiecej to zaczałbym sie tym martwić a nie szukac specyfiku. Moze za duzo stresu masz albo cos duzo czynnikow na to moze wplywac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
No coś na pewno jest przyczyną ale może właśnie jakiś specyfik by to unormował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13190
Jest Gaba, melatonina i wiele podobnych tego typu rzeczy, ale one powiedziałbym wprowadzaja w gleboki sen i ten sen sie też skraca w Twoim przypadku to bym nic nie brał. Mi po takich specyfikach wystarczy 5-6h snu gdzie normalnie bez stosowanie musze spac przynajmniej 8h zeby funkcjonować normalnie a Ty chcesz czasowo zwiekszyć sen a nie jakościowo wiec nie sa Ci one potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
Jakościowo też bym go polepszył bo po tych 4/5h wyglądam jak sowa...Do tego czasem budze się w nocy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Poczytaj o higienie snu na forum, możesz też badania zrobić i sprawdzić czy wszystko jest ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
Poczytałem, morfologię mam ok a jednak coś blokuje mi ten sen. Pomyślałem o melatoninie ale nie wiem czy warto wchodzi w suplementacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 64 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 107481
Kortyzol masz w normie ? Miałem coś podobnego przez kortyzol, kładłem się spać o 22:00-23:00 a zasypiałem dopiero 1:00 przy czym sen był bardzo płytki i budziłem się po 3-4 godzinach a o 7:00 rano znów mi się chciało spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6450
Hormonów nie badałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32857 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
miałem podobnie - słabe noce i od jakiegoś czasu biore melatonine i jest poprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
diabeelek
Jakościowo też bym go polepszył bo po tych 4/5h wyglądam jak sowa...Do tego czasem budze się w nocy...


nie ma co się dziwić przy 4, 5 h dziennie
jak z ilością stresu ? zbyt duża aktywność współczulnego układu np. w jego wyniku może dawać takie objawy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbyt umięśnione nogi...

Wiecej