SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera ;). Dziennik

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadeszła chwila aby zacząć porządne treningi :) Wstępnie będę trenował pod testy ale później przerzucę się na crossfit. Moim celem jest przygotowanie się w miarę jak najlepiej do testów na WSO Wrocław. Dodam że jeśli nie dostane się w tym roku to szykuje się na następny. Trening:

PONIEDZIAŁEK
-Drążek - 3 serie z obciazeniem, 2 serie bez, all MAX
10 x 10
-20x100m przerwa między 60sekund
-dodatkowy trening na ręce. (siła)

WTOREK
8x400m przerwa między 90sek

ŚRODA:
-Drążek, 3 serie z obciazeniem, 2 serie bez, all MAX
-10 x 10
-4x1000m przerwa między 2 minuty
-dodatkowy trening na ręce. (siła)

CZWARTEK
-wolne

PIĄTEK
- Drążek, 3 serie z obciazeniem, 2 serie bez, all MAX
- 10 x 10,
- 4x1000m przerwa między 2 minuty
+dodatkowy trening na ręce. (siła)

SOBOTA:
bieg, stałe tempo 40 minut + kettle

ND
-drązek - piramidka

+od czasu do czas basen.



problem mam z dietą nie wiem jak podzielić b/ww/t przy takiej intensywności?
może 1g, białka/ 4g ww/ 1g t. ??


Zmieniony przez - sqa w dniu 2012-05-11 16:35:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Siema, ja za rok kończę liceum i też startuję do WSOWL lub WAT. Matury w tym roku chyba dosyć łatwe.

Jakie macie wyniki na daną chwilę ze sprawnościówki?

Zmieniony przez - Badr w dniu 2012-05-23 19:56:56

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zycze powodzenia, obys po tym jak zostaniesz zolnierzem nie spoczal na laurach i nie opasl sie jak niektorzy w wojsku. balbym sie niektorych na wojne wyslac np pilem kiedys z kapitanem, to byl dla mnie pajac, mam nadzieje ze nie kazdy zolnierz taki jest. koles nadawal sie tylko do chlania wody (a przyszedl do mnie od razu po pracy i juz byl wypity) i moze do przewracania papierow

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chce to właśnie zmienić ale najpierw będę musiał pokazać co umiem a przede wszystkim będę musiał mieć odpowiednie stanowisko ;) ale nie poddam się, jak w tym się nie dostane to za rok bankowo. Psycholog i zdrowotny zaliczony więc nie muszę się martwić.

a i prosiłbym jakiegoś moderatora o zmianę tytułu na
[dziennik] Nie matura lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera ;)


Zmieniony przez - sqa w dniu 2012-05-11 17:08:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2115
sqa
Psycholog i zdrowotny zaliczony więc nie muszę się martwić.

A ja myslalem ze najpierw zdajesz fizyczny + wstepny test psychologiczny jak to zdasz idziesz do wku oni ci wyznaczaja termin badania medyczne a po czasie na rozmowe z psychologiem + egzaminy (okolo 300 pytan) ale moge sie nie znac ;)

btw
WSO w tym roku ma jakies przyjecia?Z tego co wiem nie przyjmuja z cywila.Jakie studia masz skonczone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2115
Poczytaj troszeczke na temat treningu i odzywiania bo trening totalnie zle przygotowany.
Po pierwsze trenuj na poczatek 3 x w tygodniu zobacz jak twoj organizm reaguje najwyzej potem dokladaj cos.
Jak juz robisz drazek to najpierw bez obciazenia a potem z .
20x 100m przerwy 60 sec po co? Pisze ze dodatkowy trening na rece ale jaki?
Jak chcesz to sproboj sobie tego https://www.sfd.pl/15_tygodniowy_trening_crossfit_czyli_w_pogoni_za_forma_-t858023.html

Co do biegania pewno dalej jest 3km na czas wiec nie biegaj 20x100m z przerwami tylko zacznij biegac caly czas np 30min na poczatek (jak nie mozesz biegac caly czas to truchtaj ale sie nie zatrzymuj!)
Co do interwalow biegowych to np biegnij 75-80 HRMAX potem 65< HRMAX NIE zatrzymuj sie dobrze sie to potem (przynajmniej u mnie) odbije na 10x10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie myśl sobie że jestem jakiś laikiem bo ćwiczę od dawna, biegam interwałami, podciąganie itp. Teraz tylko muszę ostro uderzyć bo praktycznie ostatni moment żeby coś zrobić.

i jak się nie orientujesz to nie pisz głupot !! Pozdrawiam.

Zmieniony przez - sqa w dniu 2012-05-12 16:24:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
Powodzenia, będę zaglądał co jakiś czas :) mam nadzieję, że meil ode mnie doszedł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko doszła ;) a ja mam nadzieje ze moja odpowiedź również trafiła do Ciebie ;)

od poniedziałku zaczynam )

Zmieniony przez - sqa w dniu 2012-05-12 18:08:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2234
No ja odp nie dostałem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2115
Nie twierdze ze jestes laik ale jak ktos mi pisze ze bedzie biegal 4x 1000m z przerwa 2min lub 20x100m z przerwa 90sec to raczej powinien sie zastanowac co chce przez to osiagnac , chlopie piszesz ze trenujesz od dawna... a podciaganie rozpoczynasz z ciezarem... po czym robisz serie z ciezarem ciala nie mowiac juz ze twoj trening to po prostu misz massz rozpisany po prostu bez sensu ... zycze powodzenia na egzaminach obys sie dostal pozdrawiam - tutaj be ironi

Zmieniony przez - begin23 w dniu 2012-05-13 13:00:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli chodzi o podciąganie to taki trening proponuje Knife :) jeśli oczywiście wiesz o kogo chodzi.
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568
Co chce przez to osiągnąć ? poprawę czasu na 1km i tyle, knife proponował w swoim art interwały ale ja to zamieniłem na sprinty z przerwami, praktycznie niczym się nie różni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompleks metaboliczny

Następny temat

Crossfit do oceny

WHEY premium