SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie gęste włosy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264
Mam 18 lat i mam problem bo nie mam gęstych włosów. To jest uwarunkowane genetycznie bo mój ojciec ma beznadziejne włosy ale czy chociaż mogę chociaż poprawić jakoś moją sytuacje? Szczególnie na bokach głowy, widać skóre. Po prostu widać aż że mam tam rzadko ,,upakowane'' włosy. Jakieś odżywki, porady? Prosze o wasze opinie. Jestem oczywiści facetem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1113 Napisanych postów 3756 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68174
Tylko przeszczep włosów może je zagęścić w takiej sytuacji. Żadne odżywki itp. nie pomogą - one jedynie mogą zadbać o już istniejące włosy. Znajdź fryzurę, w której najlepiej się czujesz i przestań się tym przejmować - mało jest na świecie ludzi idealnych, inni też mają swoje niedoskonałości i kompleksy. Podkreślaj w swoim wyglądzie to, co masz ładnego.

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - M-ka w dniu 2017-06-10 14:56:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Proponuje ogolić do zera kilka razy moze sie wzmocnia jak nie to pozostaje albo golic albo zostawic jak jest
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyski L4+l5 degeneracja+spondyloza-implanty?sporty walki ?co dalej?szukam specjalisty dla sportowcöw

Wiecej