SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Newbie Gains w praktyce

Wysłana -
Cześć! Jak pewnie wiecie "newbie Gains" to przyrosty które są na początku siłowni, a kończą się pookoło roku. I teraz tak praktycznie. Jeśli ktoś np zaczał by ćwiczyć byle jak, bez planu i diety. Załóżmy, że tak trenuje przez 2 miesiące. Potem w marcu przechodzi na diete i plan na mase. To czy tak praktycznie jakby zmarnowałał te 2 miesiące? Wsensie, że lepiej by było gdyby wtedy nie trenował? Taką rozkmine mam ostatnio
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
przez te 2 miesiace ze słabądietą i treningiem na pewno cos zbudujesz bo to i tak nowy bodziec dla organizmu
Wysłana -
Ale czy taka osoba mogłaby by prze ten czas zrobić coś lepszego? Wsensie czy jakby "zmarnowała" ten 2 miesiące na coś gorszego?
Wysłana -
patrząc w perspektywie ile czasu trzeba by coś zdziałać w tym sporcie 2 miesiące to nic wielkiego.
Wysłana -
Nie ma zmarnowanych miesiecy, ważne aby cokolwiek robić. Każdy na poczatku ciwczy bez diety i dobrego planu czy tez wykonania cwiczen, chyba ze z jakimis wyjatkami ale kto od pierwszego dnia zaczyna z trenerem i ma wszystko dopięte szybko sie wypala.
Wysłana -
Niektórzy na początku rosną nawet bez diety i przemyślanego treningu, a więc na pewno nie można nazwać tego czasu straconym.
Wysłana -
I po 5 latach można mieć newbie gains. Jak się wcześniej pierdziało a nie ćwiczyło, jadło byle co i zarywało nocki to jest słabo.

Magia jest jak się ogarnie michę pod siebie, trening pod siebie i zredukuje poziom stresu. I po 5 latach masz wtedy newbie gains. Zresztą, śmieszne określenie


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-07-10 10:25:19
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź