SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Neurochirurgia bada pakerów

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Cześć Sportswomen, Cześć Pakerzy




Świadomi sportowcy zawsze korzystali z odkryć i osiągnięć nauki i medycyny. A postępy w tych dziedzinach zawsze dokonywały się dzięki sportowcom, którzy próbowali w naukowy sposób usystematyzować swoje doświadczenia związane z treningiem, fizjologią i patologią ciała. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

W imieniu neurochirurgów i neurologów, zrzeszonych wokół lubelskiego NeuroCentrum chciałbym zaprosić Was do udziału w ankiecie pt.

"Motywacje i zachowania zdrowotne osób uprawiających trening siłowy"

Wyniki i wnioski zostaną przedstawione na Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Wellness and Beauty - Dobrostan i Piękno", jako fragment badań nad schorzeniami kręgosłupa i prolapsu dysku międzykręgowego.



Wielu lubelskich kulturystów wypełniło już drukowaną wersję mojej ankiety, ale chciałbym poznać opinie członków jednego z największych ogólnopolskich forów sportowych.

Jeżeli uda się zebrać odpowiednio reprezentatywną liczbę respondentów, dane zostaną poddane analizie statystycznej i opracowaniu, a wyniki upublicznię na sfd.
Proszę zachęcajcie swoich znajomych do udziału.

A oto link do ankiety:


https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dFR3RUx2UXVHdTR3ek9Wak1sU1RRZEE6MQ

Dziękuję, życzę siły i pozdrawiam

Student V roku Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Jest to chyba jedna z nielicznych ankiet ,która ma konkretne zakończenie i sa zaprezentowane wyniki.
Autor tej ankiety przysłał mnie pełne opracowanie w jezyku angielskim-pewnie było to prezentowane na jakims zjezdzie neurochirurgów...i krótkie streszczenie po polsku.
Autor tego opracowania przypomina takze o prawach autorskich przy dalszym wykorzystywaniu i przedstawianiu.
Jezeli ktoś jest bardziej zainteresowanycałą praca-prosze pisać do autora tematu-na pewno udzieli wyczerpujacych odpowiedzi.







Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:44:52




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:45:32




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:46:02




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:46:43




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:47:22




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:48:18


Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:49:49




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:54:59




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:56:24



Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:58:03




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:59:00




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-02-19 08:59:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Ciekawe badania i pytania-i najciekawsze pewnie bedzie opracowanie,analiza ankiety i wypływające z tego wnioski-liczymy na prezentacje.

A zawsze sądziłem,że neurochirurdzy sie nie pytaja tylko od razu tną....:)

Także istotna jest ilość wypełnionych ankiet-im wiecej tym bardziej wyniki są zblizone do rzeczywistości.
Kiedyś w Poznaniu robiono podobne badaniawśród kulturystów i sportowców innych dyscyplin,pomiary antropometryczne,odżywianie itp-wyniki były ,jak dla mnie zaskakujące...W jakiś tematach już o tym kiedyś pisałem..

ok -wchodze na ankietę...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Dzięki Masti, zależy mi bardzo na doświadczonych, dojrzałych członkach forum, bo oni zwykle mają bardziej rzeczowy stosunek, mogą ocenić długofalowe skutki intensywnego uprawiania sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc,

Calkiem ciekawa ankietka.
Wlasnie wyslalem i jestem ciakawy jakie beda wnioski koncowe.

pozdrawiam

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-11-24 19:08:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
A tak wyglądają przykładowe pytania, zachęcam do wzięcia udziału i dziękuję wszystkim, którzy już nadesłali odpowiedzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam ze wypelnienie zajmuje moze 3 - 4 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Chciałbym dodać, że w formułowaniu pytań bardzo mi pomógł mi jeden bardzo życzliwy weteran z forum. Bo nie zdawałem sobie sprawy, że wielu z Was jest tak oblatanych z biochemii i farmakologii. Lepiej niż niejeden z moich wykładowców z endokrynologii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wypełniłbym, ale ćwiczę dopiero 3 miesiąc i nie wiem czy moja ankieta będzie miarodajna (kiedyś ćwiczyłem ostro, ale to było bardzo dawno temu, za górami, za lasami...)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 182
Drogi Kubo! Byłoby fajnie, jakby chciało Ci się wziąć udział. Rzuciłem okiem na Twój dziennik, kiedyś solidnie trenowałeś, więc na pewno masz coś do powiedzenia o długofalowych korzyściach. Zresztą im różnorodniejsze doświadczenia respondentów, tym więcej można zrobić różnych kategorii analizy i doszukiwać się ciekawszych konkluzji. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
OK
poszła ankieta ode mnie, większość odpowiedzi jest na podstawie obecnych doświadczeń bo to kiedyś było dawno i nie pamiętam do końca wszystkiego (na pewno wtedy miałem mega zdrowie, praktycznie zero chorób)
pozdrawiam

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Wypełniłem w dodatku moje miasto , lecz nie mam nic wspólnego z dopingiem...
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tata bierze sie za siebie .

Następny temat

cwiczenia dla osob w wieku 50-60 lat

WHEY premium