SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerwy :-( Guru pomoz

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
Witam.Czy moglbys mi guru podac nazwy jakis lekow na uspokojenie niechodzi mi raczej o jakies psychotropy poniewaz jestem raczej za mlody na to.caly czas chodze jakis podenerwowany, a gdy sie denerwuje cizko mi nabrac powietrza, niemoge nabrac do konca i caly czas mam szybki oddech, moj ojciec mial cos podobnego i mysle ze mam to moze po nim on wyleczyl to dopiero w wieku 30lat u psychiatry(dostal wlasnie psychotropy) a przedtem robili mu wszystkie badania i nic ja niedawno zrobile ekg i ekg na biezni wysilkowe i serce pracowalo dobrze ale oddech byl wrecz fatalny, a raczej o kondycje niechodzi poniewaz jestem wytrzymaly raczej.Czy jest to nerwica?trzesa mi sie czesto rece nawet nauczyciele to dostrzegaja.co mam zrobic?jest mi to bardzo uciazliwe i prosze Cie Guru o pomoc.

Moderator na emeryturze.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
masz racje-ta wypowiedz jest mniemila, a wszystkie punkty ktore wymieniles sie zgadzaja-dziewczyna,dom,szkola... a telewizji raczej nieogladam wogle bo niemam czasu.

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Nie mozna tak sobie stawiac diagnozy bez wykonania wszystkich badan. Ja bym jeszcze dolaczyl do nich spirometrie i testy alergiczne.
W miedzyczasie mozesz pic sobie herbate z melisy (dostepna w Herbapolu).

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
spirometrie i testy alergiczne odpadaja lekaz powiedzial zeby zrobic najpierw przeswietlenie klatki piersiowej ale sam twierdzi ze jest to wszystko na tle nerwowym i raczej nic te badanie niewykarze ale warto sprawdzic.Ja sam czuje ze nic niewykarze wiec zostaja nerwy nic innego to niejest tylko co teraz?do psychiatry?kalms mam zazywac?bo prozak to chyba nie.

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Prozac obniza zainteresowanie seksem - nie polecam :)

Sproboj 'tabletki uspokajajace' w aptece bez recepty z 9zl.

Lykam przed sesja i chyba pomaga aczkolwiek spie czasem po nich za duzo :)

Aha!



Wyluuuuuuuuuuuzzuuuuuj )))

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
dzieki macie soga prozak odpada NAPEWNO!!
cosik musze brac, a z tym wulozowaniem to ciszko bedzie duzo sie ma problemow ostatnio i ta ***ana szkola

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Spirometria jest badaniem niedrogim, wiec nie wiem czemu lekarz nie che sie na nia zgodzic. To koszmar. Pij na razie melise.
Prozak nie jest lekiem uspakajajacym, ale przeciwdepresyjnym, poza tym tylko na recepte.
Do melisy mozna tez dolaczyc Persen (cos takeigo jak Kalms)

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
ok dzieki niechodzi o to ze niechca ale twierdza ze jest to zbedne, a ja wiem ze to i tak nic niwykarze jak i dla mojego ojca.

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Hmmm, a moze tabletki walerianowe? Uspokoja cie, rozluznia. Nie maja skutow ubocznych. Fajna sprawa.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Wiem,że to zabrzmi trochę może brutalnie (choć doprawdy nie wiem czemu?) ale dlaczego nie miałbyś pójść do psychologa lub psychiatry? Wykonaj sobie wszystkie badania i jeśli one nic nie wykażą to tylko to Ci pozostaje. Na Zachodzie 70% ludzi była przynajmniej raz w życiu u psychoanalityka...więc czemu ty nie możesz?
Napewno specjalista ,będzie w stanie lepiej dobrać odpowiednią terapię niż lekarz pierwszego kontaktu (czyli rodzinny).

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herbata z melisy 3 szklanki dziennie!- dobre, bezpieczne, nie uzależnia. Spróbuj - pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Pierwsze co zrobiłem czytając ten artykuł to zajrzałem w profil autora i co?? przeraziłem się chłopak ma 15 lat i nerwice?!?! Czym tu się denerwować w tym wieku szkoła?!?! niesadze!! masz problemy w domu?!? dziewczyna cię rzuciła!?!? I skąd do licha wynalazłeś ten prozac, chyba oglądasz za dużo amerykańskich filmów!! Moim zdanie powinieneś się zastanowić co jest przyczyna twoich nerwów i przestać się denerwować, w życiu jeszcze będziesz miął na to czas!!!Za kilka lat stwierdzisz ze problemy które masz teraz są niczym w porównaniu z tymi które spotkają Cię później, wiec wrzuć na luz i korzystaj z młodości!! Moja wypowiedz moze wydac sie nie mila ale takie jest moje zdanie!!
Pozdrawiam

Maciek182
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nadgarstka. (do Guru)

Następny temat

no kurde boli !!!!

Wiecej