SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Nerw łokciowy , ból przedramienia podczas rozluźnienia chwytu sztangi , hantli

Wysłana -
Witam , jestem początkującą osoba na siłowni obecnie trenuje 2,5 miesiąca i mam pewien problem,którego wcześniej nie miałem , na początku może tego nie zauważałem bo ciężar był mały , ale czym cięższa sztanga / hantla / cokolwiek , tym bardziej nasila się ból. Chodzi dokładnie o przedramię w lewej ręce , począwszy od łokcia kończący kilkanaście cm przed nadgarstkiem , przy każdym uchwycie sztangi / hantli ... i jej puszczeniu odczuwam chwilowy ,ale dość mocny ból np. podczas robienia bicepsów - uginanie sztangi, gdy wykonuje ćwiczenie wtedy odczuwam lekki ból i czuję spięcie ,a po skończeniu serii gdy kładę sztangę na ziemi i ją puszczam to w momencie samego puszczenia następuje ból. Nie wiem o co chodzi ,od czego to jest, może ktoś miał podobny problem lub wie o co chodzi? Dodam ,że jakieś 4 lata temu miałem mocne stłuczenie nerwa łokciowego - nie pamiętam ,która to była ręka ... , uderzyłem wtedy tak mocno,że podejrzewałem nawet złamanie bo nie mogłem ruszać ręką, ból był ogromny , sina i zimna ręka ,ale ostatecznie okazało się,że to mocne stłuczenie tego nerwa.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po tym co piszesz prawdopodobnie dolegliwości nie pochodzą ze strony nerwu łokciowego. Należałoby udać się do specjalisty skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś odpowiedniego
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź