SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerki - gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 936
Witam,

Wczoraj mialem ostry napad kolki nerkowej a dzisiaj ide na usg nerek. Czy gainer ultimata i ogolnie odzywki wysokomineralizowane i wysokobialkowe moga byc przyczyna problemow z nerkami?

Jedna z przyczyn kolki jest blokowanie kanalikow moczowych przez wytracajace sie mineralne osady. Dla zainteresowanych polecam: http://mediweb.pl/html/56wyswietl.php 

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam Biniu - pozno ale jednak
1. WYROWNAJ SPOZYCIE BIALKA DO POZIOMU 100% ZAPOTRZEBOWANIA (CZYLI DO WAROSCI 2G NA KG CIALA) - POLICZ SOBI - zeby znowu miec przebialczenie??
2. SPOZYWAJ ODPOWIEDNIA ILOSC KALORII (OKOLO 36 KCAL / KG CIALA) (DLA ZAWODNIKA 80KG TO 2880) - 75g ww z gainera to ile kalorii?? (SMP)
3. JESLI TAKI POZIOM KALORYCZNOSCI NIE POWODUJE PRZYROSTU MASY MIENSIOWEJ
DODAJ 500 KCAL DZIENNIE - SPAWDZAJ POZIOM CODZIENNIE (WIELE OSOB PRZECENIA ILOSC ZJADANYCH KALORII)
4. CWICZ ODPOWIEDNIO - POLECAM HST - HST?? co to??
5. SPOZYWAJ MIN 25 % KALORII Z NIEZBEDNYCH TLUSZCZOW
6. DOPIERO W TYM MIESJCU MYSL O DODOATKOWYCH ODZYWKACH (EW. POZA BIALKIEM, MASOWYMI, ORAZ WITAMINAMI)
7. SUPLEMENTY TO MARGINES PRZYROSTOW - co to znaczy margines?? (POMIJAM POWYZSZE), CHYBA ZE MYSLISZ O 'SUPLEMENTACH' A TO ZDECYDOWANIE ODRADZAM - o "odzywkach" niebede myslal dopoki nieszkodliwych niewymyslą
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Gajner to węgle i białko, generalnie to samo, co jest w pożywieniu - więc prawdopodobnie twoje problemy są z innego powodu.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 936
Zgadzam sie, ale podawane razem z duza iloscia skladnikow mineralnych (vide opis na produkcie ultimate) i w znacznie wiekszych dawkach niz tego potrzebuje organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mialem przoblemy z nerkami i musialem pic wode niskozmineralizowana, duza ilosc bialka tez jest w takiej sytuacji niewskazana, a wegle raczej nie sa szkodliwe na nerki, pij piwko-dobrze czysci)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę że jadłeś za dużo białka , a to jest niewskazane dla nerek .

COSMOSKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
Cosmo dlaczego bialko nie jest wskazane dla nerek ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lakerz mi zakazal sporzywania duzej ilosci bialka jak mialem kamice , chyba koloidy sie odkladaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nadmiar bialka (powyzej 2g na kg) w diecie moze powodowac problemy z nerkami, choc najprawdowpodniej troche wieecj niz ta wartosc nie zaszkodzi ZDROWYM nerkom

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu a co Ty tak ostatnio suplementacje odwiedzasz???
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a bo malo sie dzieje w AD a czasu troszke wiecej (Swieta)

Pytaj gdy uslyszales za malo!!

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AD?
to moze ja sie tam przeniose jak dostane znawce w suplementacji....
co to jest to AD?
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WITAMINA C - cykl - zajrzyjcie

Następny temat

białko ovopola

WHEY premium