SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Wiek: 18 ; Waga: 86 ; Wzrost: 183

Siema, na silowni cwicze lekko ponad rok, sumiennie trzymana dieta i suplementacja daly dobre efekty. Dopingu nie stosowalem nigdy.

Prowadzilem suplementacje kreatyną i na diecie jadłem dużo białka ~200-220g. Z nagłych przyczyn okazało się że mam zapalenie wyrostka robaczkowego, udalem się do szpitala po zabiegu wszystko spoko. Badania krwi przed operacja pokazywaly poziom kreatyniny i białek w normie. Natomiast dzis jest już 5 dzien po operacji i banania wykazują zawyżenie kreatyniny gdzie norma to (0.6-1.3) a pokazały 2.6. Przed operacją było 0.9. Fakt odwodnilo mnie w szpitalu, bo z diety w której miałem 2-3litry wody dziennie przestalem pic bo nie moglem. Teraz czuje lekki ból w nerkach i nie jest to tyle co bolące co dokucza okropnie bo ciągle to czuje nie mogę leżeć, najmniej boli kiedy stoję lub niczego nie dotykam plecami. Lekarz widział wyniki i kazał pic duzo wody nawet 2 litry, robię tak ale nadal czuje te nerki. A więc kiedy to się wypłuka ? Mial ktoś podobnie ? No i jak mogę sobie pomóc ? Z góry dzieki. Peace
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ale co się ma wypłukać i z czego..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Asuomczi00
Teraz czuje lekki ból w nerkach i nie jest to tyle co bolące co dokucza okropnie bo ciągle to czuje nie mogę leżeć, najmniej boli kiedy stoję lub niczego nie dotykam plecami. Lekarz widział wyniki i kazał pic duzo wody nawet 2 litry, robię tak ale nadal czuje te nerki. A więc kiedy to się wypłuka ? Mial ktoś podobnie ? No i jak mogę sobie pomóc ?


Jesteś w szpitalu pod kontrolą lekarza , co widzi Twoje badania i powiedział co robić , nie widzę więc sensu samego tematu , masz informacje bezpośrednio od lekarza prowadzącego który odpowiada za Twoje zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
utnij bialko do 170g max, trzymaj ilosc plynow na granicy 3 litor doba i bedzie ok
jak z nerkami cos sie dzieje, to nie bedzie to wina diety czy samej kreatyny, a raczej zdarzenie losowe
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z brzuszkiem, nadmiar skóry?

Następny temat

Lewa ręka zgina się tylko do połowy.

WHEY premium