SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nawracanie niewiernych ..... ;D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
***************************************************************************
UPGRADE'Y SA NA KONCU POSTU ORYGINALNEGO, WIEC PO PIERWSZYM PRZECZYTANIU CZYTA SIE OD KONCA...

AKTUALNY UPGRADE; V.O.6 Z DNIA 25 XI 2006...

***************************************************************************

NIE SADZILEM ZE ZALOZE KIEDYS TAKI TEMAT.

Merytorycznie tez ma jakas wartosc, bo mozna sie czegos tam "dowiedziec"..

Pewien uzytkownik "namowil mnie" do tego.. Troche obrazliwych, i nieuzasadnionych hasel porzucal w swej zarozumialosci wiec sie mu przyjrzalem i uznalem ze zasluguje na uwiecznienie na SFD.

Byc moze ktos juz go zbanowal, ale ja tego nie robie , bo forum to dla mnie relaks, a nie ma lepszego relaksu jak humor z zycia wziety. Przyda sie zawsze swiezy...

Ponizej przedstawiam cytaty z 40 wypowiedzi jakich udzielil na forum.

Sa wyrwane z kontekstu, ale zapewniam ze wlozenie ich w kontekst jest bardzo trudnym zadaniem. Kto przeczyta ten bedzie wiedzial dlaczego...

Prosze wiec czytac "ku przestrodze"..



niektorzy z was w tym wieku powinni raczej zajac sie sportami nie silowymi ale rozwijacymi kosciec i miesnie
A myslalem ze to sporty z obciazeniem rozwijaja "kosci i miesnie". W bieganiu np tez sie stosuje treningi oporowe, m.in. dla rozwoju "kosci i miesni".. Poza tym dlaczego?


proponuje trening 100 metrow sprintu 20 pompek tak 5 razy :) pokazcie klase:) a nie wyciskajac na klatke :)
Taki gowniany test kazy moze zrobic, dlaczego mowisz ze od razu klase by sie pokazalo?


podstawowa grupa krwi czyli 0 ( w sensie diety) odradza spozywania cyt.
"Jaja i nabiał
Wskazane: Nie ma,

Troche pokrecone. Poza tym mam grupe 0 , a z po latach obserwacji Stwierdzam ze jajka , nabial i serwatka sa super.


pozatym dieta, acha no i po treningu kup sobie glukoze , to wersja dosc tania i uwarunkowana checia zdobycia czegos jak najmniejszym kosztem,
Po kazdym treningu mam ja kupowac? Co do reszty: szkoda slow..



bialko ??? ty potrzebuesz duzo przytyc :)
Wieksze spozycie kalorii w parze z wiekszym spozyciem bialka przekierunkowuje metabolizm nieco w strone budowania miesni, a inaczej moze byc lipa..


przy okazji ktos tam powyzej napisal zeby odrzucic szyneczke, hmm kto ci takich glupot naopowiadal?? wiesz co
do kogo to? Do "kogos tam" czy do "kogos innego"?


wiesz co to chleby razowe,żytnie?? zdajesz sobie jakie wartosci maja takie produkty ?? i bogactwo bialka w szyneczce??

Slowa skierowane do eksperta w "odzywianiu"...


Znam ten ból czy da sie łaczyc bieganie i ćwiczenia,hmm
szczerze musisz miec mega psychike,

Nie no inaczej sie nie da..szczerze.. a zeby zaplanowac taki trening z "bieganiem i cwiczeniami " jak u ciebie mozg tez musi byc "mega"...szczerze...


i biegac np 3,5km w czasie 13 minut, dorzuc sobie skakanke jeszcze :) i zobaczysz sam efekty, jak masz twarde kochones to mozez sobie dorzucic do plecaczka ciezary

A to jajcarz, chyba twarde kolana i pare innych takich.. wspominales ze masz klopoty z kolanem, ale nie od cwiczen a od przeciazenia praca.. dowal wiec porade by nie obciazac kolan w pracy i bedzie bezpiecznie..


a gainer to uzupelnienie diety nie suplement

A jaka jest definicja slowa "suplement"? Ang supplement to dodatek/uzupelnienie... ale OFF KORS gainer to gainer , inna klasa uzupelnienia diety.. ze tak powiem nie majaca nic wspolnego z angielszczyzna, USA itd..


A TERAZ NIECH ktos mi pomoze jak to poukladac co najpierw :)
i bez glupich komentarzy

Co "co najpierw"? ups, ale gafa. Mialo byc bez glupich komentarzy..


kreatyna jako odpada jako wspomagacz

Jako jako wapomagacz kreatyna odpada? A jako jako co sie nadaje?


A TERAZ THE BEST OF .. , USER SIE ROZKRECIL PO PARU DNIACH NA FORUM I ZACZAL JECHAC OSTRO:


sztuka jest wyciskac 70 procent tego co moglbysbiegac na 70 procent mozliwosci wtedy tworzysz calosc jako sto czterdziesci procent czlowieka popatrz z tego punktu widzenia

WOOOW! Nie jarze jeszcze.. 0,7 z 0,7 wyciskania z biegania = 0,49 machania rekoma jak w biegu lezac na lawce?
Mi cos innego wyszlo. Wiec jesli 1,4 czlowieka = 0,49 biegowego machania lapami lezac to 1 CZLOWIEK = 0,35 BIEGOWEGO MACHANIA LAPAMI LEZAC :
Mam pewne pytania o szcegoly:
-jakie sa wspolczynniki czlowieczenstwa przy mostkowaniu , lezeniu plasko, oderwaniu tylka od lawki, no i na lawce skosnej 30 i 45 stopni?
-czy zasady ulozenia nog, i glowy musza byc jak w przepisach trojboju?

Probuje spojrzec na czlowieczenstwo z tego pktu widzenia i widze to co ty uwazasz za "czlowieka SFD", gdzie :
"o swietnosci decyduje wyciskanie i WIELKA KLATA".. Dodaj jeszce biceps...

No i jak wyczytalem cwiczysz tylko klatke(sporo, serie po 20 pompek i inne wyczyny), drazek , biceps(sporo), brzuch(sporo, robisz chyba 15 cwiczen...) no i troche triceps... chcesz byc "fajnie muskularny" , ale my jestesmy fajniej muskularni..



co do pompek to jest to o tyle dobre ze naprawde czujesz sie silny

Moze i sie czujesz bo cwiczenie jest latwiutkie... ale obiektywnie nie jestes silny wiec po co sie oszukujesz ta inteligencja emocjonalna????


widziales kiedys trening zolnierzy jednostek wojskowych ?? Wiesz co w nich tworzy sile ból, nie sztuka byc duzym badz fajnie muskularnym ale sztuka polaczyc to ze sportem ktory jest calkowicie przeciwienstwem takim

Sztuka jest nie brac za bardzo do serca filmow z Clintem Eastwoodem.
"Calkowicie przeciwienstwem takim" w stosunku do kulturystyki bieganie nie jest wcale, bo jest jej elementem. Co innego bieganie a'la Strus Pedziwiatr czy Forrest Gump.. Run Forrest, run!


[pompki/"cwiczenia"... i wysilek]jakim jest bieganie, tak jakbys odchudal sie i tyl :)glupie??

Myslisz? Zalezy jak spojrzec. Jesli sadzisz ze bieganie zawsze oznacza chudniecie a pompki/"cwiczenia" zawsze oznaczaja tycie to glupie do osmej bolesci!


i gowno robienie czyli podnoszenie ciezarow, to jest sport dla tych $$$$, jedyny sport w ktorym nie trzeba miec jaj zeby pokazac swoja wage

Pewnie rzeczywiscie "gowno robienie" by bylo gdybys probowal podniesc np 200kg w przysiadzie czy w wyciskaniu lezac. Poza tym nie musisz miec jaj zeby pokazac wage... chodzi o lazienkowa, tak? No i jeszcze jedno nie trzeba miec wagi by pokazac jaja, co troche przeczy temu co zes napisal...


taka prawda ze ten caly kierunek idzie w zla strone jesli gowniarze 15 letni chca brac kreatyne, a starsi z forum pomagaja im mowic jak

Nie, no kreatyna w wieku 15 lat to zabojstwo. Nawet hormonow nie wolno wtedy przyjmowac bez konsultacji z lekarzem a co dopiero krete...
"A starsi pomagaja mowic jak"??? .. 15 latkowie z wada wymowy ma forum posluguja sie klawiatura, i bynajmiej branie kreatyny/ przepisanie suplementacji to nie pomoc w mowieniu "jak"/ "mowieniu jak"...


czemu nie Wodyn pisze kolana uparles sie a nie , ty robisz martwy ciag

A to cos z zupelnie innych beczek..


pozatym kwestia drazka jest technika silowa i techniczna

"Technika techniczna" brzmi lepiej, wybieram bramke nr 3.


? niepotrzebne spalanie miesni ?? niszczenie stawu kolanowego ?

Niepotrzebne spalanie miesni jest niepotrzebne nikomu.. Biegasz na jednej nodze? A moze na jednym kolanie? Nie dziwie sie juz ze trzeba miec "mega psyche" do biegania, ale my jestesmy cieniasy i biegamy "technika techniczna" a nie silowa...


i ze stoickim spokojem biegam dystanse powyzej 2km w dobrym czasie

Zalezy co jest dobrym czasem. Na poziomie zawodow na szczeblu chocby wojewodzkim na dystansie powyzej 2ch kilometrow nie nazwalbym tego stoickim spokojem. Wyznacznikiem spokoju jest np oddech a nie sadze bys mial pluca Klarka Kenta aka Superman'a..


zapewne drazek masz miedzy framugami czy wbity w sciane??

Zapewne czy? Zdanie przypuszczajaco pytajaco-pytajace czy 'ki grzyb?




sobbie cos naciagniesz w niepotrzebny sposob

Zapewne w niepotrzebny sposob da sie. Ale nie wiem jak naciagnac w sposob potrzebny... Jakis ostry stretching polecisz?




chodza wielkie gory miesni i chwala sie ile to ciagna na klate

Ciagnac na klate? To jakies zberezne historie mi tu w bedziesz teraz opowiadal? A moze chodzi o wioslowanie lezac pod sztanga? Mocne te dzisiejsze koszulki do wyciskania..


(fakt przyda sie to przy wyciskaniu dziewczyny na lozku)

Ty to masz zycie intymne...

A znasz ten dowcip?

Zachodzi facet rano do dentysty, ten zaglada mu w jame ustna i nagle z obrzydzeniem sie cofa krzyczac:
-Panie, jak pan mozesz?
-O co chodzi? Zeby umylem przeciez!
-Robiles pan minete rano, czy co?
-Hyhy... Jak pan poznal? Mam "loniaka" miedzy zebami?
-Nie, masz pan gowno na brodzie!



dodac do tego gownianego podnoszenia ciezarow czegos dynamiczniejszego z braku mozliwosci zostaje bieganie

Nie no... mozliwosci brakuje. Ze sztanga tylko powolne ruchy da sie robic.
A ze ciezarowcy robia tak szybko ze nie dostrzegasz okiem to tylko dlatego ze "Oko twe plugastwa nie ujrzy bys przed panem w czystosci oka stanal"..
Sekciarstwo..



czego uczy bieganie ?? pokory

Znowu motywy religijne?


ty nie porownaj machanie ciezarami na nogi z wysilkiem jakim jest ten sport

porownac sie da, jedno z drugim sie uzupelniaja tak w ogole..



ten ktory zaczal ten temat ile masz lat?

Ale kultura.. ponoc pokory uczy bieganie, ale sie chyba ostatnio nie biegalo i pokora dostala atrofii..


czytam pytania ktore niektorzy zadaja nowe tematy

Pewnie ja tez czytam to co miales na mysli.. cokolwiek ..


Potem sie dziwicie wszysc ze ludzie traktuja cwiczacych jak uposledzonych BO TAK JEST!!

Aha. a wiesz ze jak dac uposledzonym odpowiednie cwiczenia (bo o cwiczeniach w ogole mowa) to wielu uposledzonych odzyskuje chocby czesc zdrowia? Wiec na zdrowych/podejmujacych treningi w silowni dziala to w druga strone?


jaki macie sposob na odchamienie ??? po super seriach ??

Ale styl. Ja sie odchamiam banujac idiotow. Jak bym do tego superserie zrobil to poszloby sporo chlopa...


Umysł jest wszystkim, mięśnie tylko kawałkami gumy

Umysl nie jest wszystkim. Moze jest prawie wszystkim w swiecie wyobrazni, ale nie w rzeczywistosci. A to twierdzenie o "miesniach z gumy", ba: "z kawalkow" gumy to chyba sprzed czasow jak odkryto kauczuk? A moze dobry stretching tak cudownie mutuje miesnie?


kazdy z was ma 4o w lapie, wyciska 120 kg, robi 30 na drazku 300 pompek, 150 na jednej rece ,etc do tego ,

Kady, co do jednego! Jak komus obwod sie zmniejszy/zwiekszy o 5mm to wylatuje z klubu. to samo sie tyczy innych cwiczen... podrosniesz to mozes sie zapisywac, bo nie oceniamy pogladow religijnych.


ponad przecietna inteligencja czyli iq powyzej 100, chodzace idealy???

Tyle wg mnie trzeba minimum by obslugiwac komputer i internet.
Ale 40 w lapie i IQ = 101 to jeszce nie ideal. Trzeba zrobic 30 "drazkow", 300pompek, 150 na jednej rece i wycisnac 120kg.



jestes rocznikowo wyzej niz ja , jakim haslem odpowiesz??,

Moze : "Troche szacunku dla starszych!!!"


ja nie mam nic do osilkow, ale zeby te osilki troszke dbaly o ten image a nie sztandarowo:
1. bmw, albo inny tiuningowany pojazd
2. solarium
3.dres z wyprzedazy albo turcji(podroba)
4. panienka ktora pracuje w solarium


Czyli nie masz nic dp powiedzenia osilkom? Zgoda!
A poza tym ze w/w podpunkty do siebie nie pasuja to chcialbym zaznaczyc ze spelniaie takich zalozen to jest image! Ale nie tylko osilkow taki image moze dotyczyc, leszczyki tez sie zalapuja...




Prosze wklejac inne teksty tego typu.. i sie dobrze bawic ...


UPGRADE V.0.6


LINKI

******Od Micbar15: https://www.sfd.pl/Syntol___-t286478.html ******
A Syhthol ci w D*pe, stary...


******Od rapeross: https://www.sfd.pl/-t203777.html ******
Brazer jako miejscowy anabolik...

******Od buby77: https://www.sfd.pl/-t170363.html
******
fryzura lonowa pod damskie gusta <mega lol!!!>


CYTATY


******ROZMOWA W URODZINY******
Na GG zagadala do mnie jakas laska z Manchesteru. Mowila ze jest farmaceutka i ma 26 lat(!).. pyta co robie... ja jej ze siedze na sfd w dziale trening. Dalem linka.. Po dluzszej chwili odpisuje:


8484*** (16-11-2006 22:05)
pewnie jestes miesniakiem

Andrzejus Rex (16-11-2006 22:06)
jestem niepozorny
Andrzejus Rex (16-11-2006 22:06)
tylko troche silny

Dalem link do profilu gdzie mam zdjecie jak stoje obok tekturowego Pudziana (grudzien 2003).





8484*** (16-11-2006 22:10)
ciemno
8484*** (16-11-2006 22:11)
dwoch tam jest
8484*** (16-11-2006 22:11)
ktory jestes?

Andrzejus Rex (16-11-2006 22:11)
JEDEN TO PUDZIANOWSKI
Andrzejus Rex (16-11-2006 22:11)
wiec to nie ja

8484*** (16-11-2006 22:14)
spoko





***Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-18 ***



******PYTANIE W "DOPINGU" / od Vizzzard ******

Czy picie własnej spermy zwiększy moją mase?




******PYTANIE W "ZIELONYCH" / od x-ray ******

***: nastepny hardcorowiec który chce wyrywać laseczki na klate itp. rozpisałeś tu taki plan treningowy że mało nie spadłem z krzesła! co ty myslisz że jesteś Pudzi????? moja rada tak jak wcesniej dla jednego juz 14 latka doradziłem to martwy ciag z tornistrem szkolnym i pompki na kolanach tak na poczatek pzdr

Komment ode mnie: na rozgrzewke godzinna drzemka powinna wystarczyc...



******PYTANIE W "DOPINGU" / od mjś ******

-"chce szybko, duzoi skutecznie przybrac na masie, co powinienem wziąść?"
- idź do "odżywiania"!
- a co to ma wspólnego z odżywianiem??



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-18 11:07:36




******PYTANIE W "TRENINGU" / od Yarekbboy ******

"Mam porpostu pytanie, czy jakby Michail mial przed sobą 17 letniego np Arnolda S. ablo Colemana ktory chcialby brac udzial w zawodach i byc wielkim (jak byli i sa ) to czy by kazal im sie zapisac do treningu cyklicznego?"
Buhahaha.. a moze Arnie albo Coleman nie cwicza cyklicznie?


******"DOBRA RADA" W "TRENINGU" ******

proponowalbym sprobowac trening na klate silowy to dziala:] np jak wyciskasz 90kg na raz to robisz serie 85kg po np4powtorzenia ok15serii
Kolezka malo bana nie wyrwal, ale kazalem mu sie poprawic...

**************************************************************************

NO I JESZCZE CIAG DALSZY Z GADKI Z LASKA Z GG POWYZEJ...

Andrzejus Rex (16-11-2006 22:05)
ladnie ladnie

Andrzejus Rex (16-11-2006 22:06)
masz tam moje zdjecie

Andrzejus Rex (16-11-2006 22:06)
jestem niepozorny

Andrzejus Rex (16-11-2006 22:06)
tylko troche silny

8484*** (16-11-2006 22:07)
ten potwor to ty?
Andrzejus Rex (16-11-2006 22:07)
ktory?
Andrzejus Rex (16-11-2006 22:07)
;D
8484*** (16-11-2006 22:08)
pomaranczowy

Andrzejus Rex (16-11-2006 22:08)
Wodyn?






8484*** (16-11-2006 22:08)
tak
Andrzejus Rex (16-11-2006 22:08)
No, rownie dobrze moge wstawic tam zdjecie chomika
Andrzejus Rex (16-11-2006 22:09)
to tylko avatarek


NIEZLA NUDZIARA JEST...


*************************************************************************

Czytalem kiedys wywiad z pewnym polskim zawodnikiem przylapanym na koxie, mowil ze wie jak sie bierze itp i ze zglaszaja sie don rozni ludzie po rozpiski.

Dzwoni pewnego razu chlopaczek ok 14 lat sadzac po glosie i sie pyta:
-Koxuje juz od 3 miesiecy...
-I???
-Czy moge juz zaczac cwiczyc na silowni?

Darowalem sobie trening miesni brzucha na miesiac...

*************************************************************************

Tekst w "dopingu" :

...skąd takie głąby sie biorą, dobrze ze za kilka lat wykituje bo...

***************************************************************************


WIECEJ ZNAJDZIECIE W POSTACH PONIZEJ, TO TYLKO WYBRANE, NAJBARDZIEJ ZWIAZANE Z SILOWNIA...


Dziekuje za linki i cytaty, no i prosze o wiecej...




CDN....








Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-11-25 20:52:29

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
O Edziu, biedaku... moze masz jakichs delikwentow?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
a myslalem, ze tylko ja musialem wczoraj walczyc...
https://www.sfd.pl/Pompki_na_1_ręce_._._.-t300290.html
"temat biegania nie poruszaj lepiej bo cie zlinczuja, poczytaj post bieganie a drazek :)"
To wypowiedz ukochanego uzytkownika Wodyna.
Dziwne, ze jescze nikt do tej pory nie skrytykowal za ten artykul, narazie widzialem same pochwaly...

https://www.sfd.pl/Biceps,_ile_maksymalnie_-t299647.html
ciekawy temat, tylko Edziu sie wypowiedzial.
Ten chlopak ma bzika na punkcie zdrowia?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jeszcze Andrzej L sie wypowiedzial...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
wiesz co to chleby razowe,żytnie?? zdajesz sobie jakie wartosci maja takie produkty ?? i bogactwo bialka w szyneczce??
Slowa skierowane do eksperta w "odzywianiu"...
- to chyba najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wg mnie jednak obliczenia na czlowieczenstwo...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
artykul swietny....ale kolo bystry jak woda w miednicy

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
jak dla mnie
nic nie przebija nastepujacych gosci:

kolesia ktory w topiku jednego z najwiekszych schabow sfd twierdzil zazarcie ze arnold nie bral nigdy koksu

kolesia ktory kupil brazer i nie wiedzial jak go stosowac

kolesia ktory chcial zeby moderatorzy skasowali jego wypowiedzi bo jego dziewczyna przeczytala na forum ze zarl mete

zetora ktory dla wielu byl postacia kultowa i wzorem do nasladowania (wielki koles niby bez koksu) a okazal sie zwyklym neo-z***em co sciagnal zdjecia z netu

14 latka co zarl sama mete i cialem wygladal jak 25 latek a morda jak 10 letni szczyl (domyslam sie ze to byl fotomontaz, ale wyjatkowo udany) i mial za***iste gino do tego

i wielu wielu innych wykretow ktorych juz nie pamietam

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Jak robisz mase to musisz dużo jesć bo będzie ci sie słabo ćwiczyło
achoj z działu trening ale niewiem kto to napisał

btw. Fajny temat

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 274
Tekst ktory pozamiatał mnie całkowicie:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy,kaptury!

Następny temat

strata pracy

WHEY premium