SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nauka Salta

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1514
Witam. Mam pewien zakład z dziewczyną mianowicie muszę nauczyć się salta. Zdecydowalem sie na salto w przod z rozbiegiem poniewaz jest najlatwiejsze. Poszedlem nawet na jedna lekcje z instruktorem , nauczylem sie podstaw , ale to jeszcze nie jest to. Z powodu zakwasów ktore mialem po treningu musiałem pare dni odczekac. I tutaj rodzi sie problem , bo nie mam w tym momecie za duzo kasy , a boje sie i nie czuje na tyle dobry zeby robic to na podworku na jakiejs trawie czy piasku. Macie jakies porady jak do tego mam sie zabrac ? Czy moze przelamac strach ? boje sie ze sobie zrobie krzywde cwiczac bez materacow , a tak jak mowie nie dysponuje za duza gotowką zeby cwiczyc na sali. Pytanie do osob ktore ten temat przerabiały. Jak sie za to zabrac ? Jakies porady ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Samemu może byc Ci trudno, najlepiej na jakichś materacach i to mięciutkich i grubych, a najlepiej basen z gąbkami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurtka narciarska, zimowa czy może tylko jesienna?

Wiecej