SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne spalacze tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40085

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Witam ! Ostatnio natknałem sie na dosyć ciekawe zestawienie naturalnych "fat burnerów " . Może komuś się przyda :

1.maślanka - wapn wg najnowszych badan zwieksza spalanie tluszczu . pol litra maslanki pokrywa 75 % dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek

2.chili - juz minimalna ilosc tej przyprawy podnosi termogeneze organizmu o 25 % zwiększajac spalanie kalorii

3.zielona herbata
- wg naukowców zawarta w niej katechina hamuje magazynowanie tłuszczu oraz zwiesza zużycie energii

4.imbir - ginerol jedna z substancji znajdujących się w imbirze , pobudza wytwarzanie ciepła w organizmie , przyspieszając tym samym trawienie

5.czerwone mięso - w 100g np. jagnięciny czy wołowiny jest 80 mg L-karnityny , substancji uczestniczącej w spalaniu tłuszczu

6.łosoś - ryba morska zawierająca jod , pierwiastek potrzebny do wytwarzania hormonów tarczycy , które regulują podstawową przemianę materii

7.woda - zaspakaja pragnienie , nie ma kalorii i wypełnia żołądek , zmniejszając głód . Najnowsze badanie dowodzą ze picie wody sprzyja spalaniu kalorii przez organizm

8.cynamon - usprawnia działanie insuliny , przyspiesza spalenie tłuszczu , zmniejsza apetyt

9.cytryna - witamina C przyspiesza spalanie tłuszczu

10.czosnek - związki siarkowe usprawniają funkcjonowanie układu krwionośnego i trawiennego . Działają też moczopędnie i przyspieszają spalanie tłuszczu !

źródło : prasa kobieca

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 302 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7343
Interesujące aczkolwiek nie ma to jak dieta z ujemnym bilansem kalorycznym + trening i ruch! sog za ciekawostkę.

"Nie wystarczy mieć sprawny umysł, trzeba go jeszcze dobrze używać."
Kartezjusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 672 Wiek 106 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18387
to i ja jeszcze dorzucę, 'bardziej znane'

11. papierosy (generalnie nikotyna)- wlasnie rzucam ładnie wstrzymują apetyt i przyspieszają przemianę materii

12. kawa
1

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
14. Żen-Szeń

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
tak cynamon cholernie zmniejsza apetyt...
jak dodam go do owsianki z jogurtem to po godzinie już mnie ssie
tak samo czerwona herbata, po tym to mogę słonia zjeść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
15. Ananas
16. Amatantus
17. kokaina

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
kokaina ? słyszałem ze po amfetaminie nie chce sie jesc ale ze po koksie tez to nie słyszałem

co to jest amatantus ?

Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-03-26 21:02:51

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
kokaina efedryna... to doskonałe spalacze:) szkoda ze niezdrowe:) zrobiłem literówke... bnie amatantus tylko amarantus:)

Zmieniony przez - nofatuk w dniu 2007-03-26 21:04:06

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Prawie bezużyteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
w takim razie co to jest amarantus ?
1

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety na mase

Następny temat

platki

WHEY premium