SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze opinie o produktach Hi Tec Nutrition

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Firma Hi Tec już od kilku lat sponsoruje nasz dział -bardzo wielu uczestników już otrzymało z tej puli nagrody(niektórzy już całą rodzinę nawet ubrali :) )


W ramach rewanżu z naszej strony-właśnie ten temat,miejsce,gdzie można napisać swoje opinie o danym produkcie,który otrzymaliście od sponsora za konkursy ,czy ogólne uznanie aktywności na forum.


By to ogolnie miało jakiś konkretny sens proponuje stosować zasadę Sokratesa ,znaną także jako sita Sokratesa





Sokrates radził każdą informację przecedzić przez trzy sita,zanim się ja przekaże dalej- idealna sprawa na zalew informacji w internecie-gdzie większość po prostu by nie przeszła tego.


-pierwsze sito : czy ta informacja jest prawdziwa?


drugie sito : czy ta informacja jest dobra?


trzecie sito : czy ta informacja jest pożyteczna?

Jeżeli to co chcemy napisac,nie spełnia tych 3 kryteriów-nie piszmy,bo to strata czasu :)


Czekamy na pierwsze opinie osób ,które juz korzystały z supli i innych produktów fitmy Hi Tec









Zmieniony przez - masti w dniu 2016-01-02 15:59:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
BCAA o smaku mango - idealne do picia podczas treningu.
Łyżeczka od herbaty dodana do 1,5l herbaty (robię z 4 torebek czarnej ) daje bogaty i słodki smak.
ojan poleca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Firma Hi Tec już od kilku lat sponsoruje nasz dział -bardzo wielu uczestników już otrzymało z tej puli nagrody(niektórzy już całą rodzinę nawet ubrali :) )
Czekamy na pierwsze opinie osób ,które juz korzystały z supli i innych produktów fitmy Hi Tec

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-01-02 15:59:29

Skoro zostałem wywołany to już napiszę,wybieram głównie produkty z zakładki odzież
http://www.hitec.pl/pol_m_Odziez-i-akcesoria_-dla-Panow-245.html
http://www.hitec.pl/pol_m_Odziez-i-akcesoria_-dla-Pan-244.html
i "powiem" tak ceny nie powalają przydałoby się je obniżyć za stówkę nie jestem wstanie kupić dresu a spodnie dresowe osobno są w ofercie chyba od niedawna i jak wspomniałem za drogie to samo tyczy koszulek które nie powinny przekraczać cen ok.20 PLN
Suplementów nie biorę gdyż nie mają na mnie żadnego działania,z wyjątkiem gdy zostanie mi co nieco z puli to coś tam wpada do sporządzenia popitki do treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Drazek ale nie przepuściłeś tego przez 3 sita ...:)

Brak tu konkretnej opinii o czym kolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak stracimy sponsora to będzie przez drazekm

Ja wykończyłem już parę puszek BCAA i jedną kreatynę prawie kończę. Co do BCAA to ciężko coś stwierdzić bo zalany jestem jak prosiak w sosie to nie widać czy mięśnie skorzystały, z drugiej strony nie miałem problemów z regeneracją i nawet wyciskanie na ławce 5 razy w tygodniu wchodziło bezproblemowo.
Kreatynę natomiast mogę szczerze polecić, nie brałem jej od czerwca do października (z jakiej przyczyny to kto siedzi u mnie w dzienniku ten na pewno wie) W październiku, żeby zwiększyć szanse na wyciśnięcie 150kg, postanowiłem znowu zacząć stosować. Dodała mocy a sypałem tylko 5gr dziennie. W Grudniu zacząłem sypać 10 gram dziennie i zamiast progresu 5kg/ mc udało się zrobić 10kg.

Ps. bluza też fajnie leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Fans-to juz lepiej ale info i tak dość szczupłe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti
Drazek ale nie przepuściłeś tego przez 3 sita ...:)

Brak tu konkretnej opinii o czym kolwiek

No nie
Co do jakości odzieży nie narzekam jest dobrej jakości,trwała i estetyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
fanslaska
Jak stracimy sponsora to będzie przez drazekm


Chyba za bardzo przeceniasz mój wpływ :),staram się być obiektywny i nie muszę cukrzyć bo niewiele tu dostałem za darmo na większość nagród ciężko zapracowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
To i ja dorzucę parę opinii o suplach Hi Teca które miałem okazję testować:

Thermo Fusion


Nie jest to spalacz który "wyrywa z butów" , lecz raczej delitkanie działający w tle. Na pewno czuć zwiększoną potliwości na treningach, Brałem go już dość dawno ale pamiętam że byłem zadowolony. Jedynym minusem ( jak dla mnie) była za mała ilość kofeiny. Lekki spalacz w sam raz na początki redukcji lub na pierwszy kontakt dla osoby która nigdy nie brała tego typu rzeczy.

Black Devil



Również miło wspominam cykl na Black Devilu. Czy faktycznie podnosi poziom testosteronu - nie wiem. Nie robiłem badań, Co zauwazyłem to znaczna poprawa jakości i głebokości snu, a co za tym idzie lepsza regeneracja.

BCAA Powder



Moje ulubione BCAA. Bardzo dobre smaki (mango-melon, wiśnia) i skład. Swego czasu sporo używałem tego podczas redukcji. Poza walorami smakowymi myślę że jakiś tam pozytywny wpływ na regenerację również miało.

Whey C-6



Kilka razy zdarzyło się zgarnąć to białko jako nagrody w konkursach. Rozpuszczalność i smaki na wysokim poziomie, szczególnie czekolada z masłem orzechowym. Kokos natomiast nie jest warty polecenia - no ale to już kwestia gustu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Drazekm
Te 3 sita dałem na poważnie-by nie pisać rzeczy nieistotnych,niesprawdzonych i nie wartych czytania.

Popraw swoja recenzje wg w/w zasad-wtedy wyjdzie coś wartościowego

I nie chodzi czy na plus czy minus ale chodzi o konkrety.

czyli
Prawdziwego-ubrałeś całą rodzinę a piszesz o cenach-które tu nie miały żadnego znaczenia a nie o samej odzieży

Dobrego, Pozytywnego:
piszesz o suplach,że nie działają - ale je pijesz ?

Pożytecznego

Przydały się te produkty z Hiteca czy też nie? tego też nie napisałeś.


Fans -jest ok-są Twoje odczucia smaku,przydatności -są to parametry ,które możemy sami sprawdzić dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
masti

Drazekm
Te 3 sita dałem na poważnie-by nie pisać rzeczy nieistotnych,niesprawdzonych i nie wartych czytania.

Popraw swoja recenzje wg w/w zasad-wtedy wyjdzie coś wartościowego

I nie chodzi czy na plus czy minus ale chodzi o konkrety.

czyli
Prawdziwego-ubrałeś całą rodzinę a piszesz o cenach-które tu nie miały żadnego znaczenia a nie o samej odzieży

Dobrego, Pozytywnego:
piszesz o suplach,że nie działają - ale je pijesz ?

Pożytecznego

Przydały się te produkty z Hiteca czy też nie? tego też nie napisałeś.


O odzieży już napisałem
drazekm

Co do jakości odzieży nie narzekam jest dobrej jakości,trwała i estetyczna.

Co do supli biorę je i piję bo gdy zostaje mi 20 lub 30 zł to już odzieży za tę kwotę nie kupię a pić zawsze lepiej coś dobrego niż samą wodę :)
Czy się odzież przydała to chyba oczywiste wybrałem ją po to aby ją nosić.
Nie wiem dlaczego się dziwisz powściągliwości moich wypowiedzi,wiesz że nie należę do gaduł bo nawet nie mam swojego dziennika,no ale skoro moje opinie się nie podobają to możesz te posty usunąć,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10046 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
No właśnie to już są jakieś konkretne opinie-suple pijesz bo smakują a odzież wybrałeś bo jest dobrej jakości.

Czegoś w tym stylu oczekiwałem :prawdziwości,pozytywów i praktyczności,użyteczności.
Teraz osoby to czytające mają jakis orientacyjny pogląd na te sprawy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkursowy temat : Prehistoria kulturystyki : kult siły i piękna w cywilizacjach

Następny temat

Kolejne Podejście : Ra_faa wyciska 150 kg w 3 miesiące

WHEY premium