SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze klaty

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 666354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez King_Odin z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876


Jako, że były tematy z plecami, bickami, trickami oraz brzuchami rzuca się w oczy brak tematu o jakże uwielbianej, większej części zestawu dyskotekowego

Niech nam przyswieca sylwetka pana wyżej, którego cycki i nie tylko mogą być inspiracją do chwil spędzanych w zaciszu siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witam



Temat "nasze klaty" powstał w celu pokazania innym jaką klatke piersiową zbudowaliśmy przez lata treningów. Jak wiadomo nie od dzisiaj, klatka to jedna z najbardziej lubianych partii mięsniowych. Większośc osób zaczynających swoją przygodę z kulturystyką skupia sie przede wszystkim na tym rejonie ciała. Każdy chce mieć duża i kształtną klatke piersiową, która będzie brylować w lato na plaży. Stąd w tak wielu przypadkach mięsnie piersiowe są faworyzowane. Ćwiczący wykonują na nie niezliczone ilości serii i zaczynają tydzień treningowy właśnie od klaty. Musimy jednak pamiętać, iż nadgorliwośc w tym przypadku może zatrzymać nasze postępy. Powinniśmy skupić sie na rozbudowie całego ciała ,gdzie klatka bedzie tylko jednym elementem propocjonalnym do reszty. I na tym polega cała tajemnica kulturystyki. Jest to sztuka i rzeźbienie swojego ciała. Ja powiedział jeden z czołowych kulturystów lat 70'tych, Serge Nubret "Kulturysta jest rzeźbiarzem i dziełem jednoczesnie".


Jeśli masz problem z rozwojem klatki piersiowej to zapraszam do założenia swojego tematu w dziale "trening dla zaawansowanych". Pracują tam wykwalifikowani trenerzy osobiści, którzy służą radą.


https://www.sfd.pl/trening/


Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808


no to mo ja po raz pierwszy




po raz drugi




po raz trzeci

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-05-25 20:32:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730



Z lutego. Teraz to troche inaczej wygląda :D

Zmieniony przez - BBoyK0x w dniu 2008-05-25 20:35:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
podobna budowa do mojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
ja sie już w tych tematach nie będe kompromitował:D

Zmieniony przez - Tasior223 w dniu 2008-05-25 20:44:48
1

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
cos masz ubytki w masie prawego cyca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 754 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6036
No bo wiesz, bo jak sie masturbuje to prawą ręką. I pewnego razu tak sie podnieciłem, że ..... wyrwałem sobie cycka tarmosząc go lewą ręką myślałem że odrośnie ale niestety....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
jagla cwicze w sklepie prywatnym mojego taty biore ciuchy na bok i rozkladam laweczke, sztange i sztangielki i sobie radze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuzyn

Następny temat

RAZ SIE CWICZYLO, RAZ SIE PILO - DLUGI STAZ

WHEY premium