SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasze Cheat meale w Activlabie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
B.B.


ps,
Anitka taka Fanta zero, duzo sie rozni w smaku od zwykłej ?

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-05-02 23:52:34


B.B nie różni sie :) Jest pyszna po za tym , że nie jest za słodka :)

sprite zero smakuje jak płyn do naczyn za to

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
ladny placuszek

cola zero z biedry wymiata imo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Łor - tak coś czułem

B.B. - spoko, to na przestrzeni naprawde długiego czasu


Ciasto to jakieś cudo lubej z herbatników, nutelli, orzechów i Bóg wie czego - syf składowo, ale jaki smaczny cheat to cheat, a i potreningowo wpadł


Sprite zero też smakowity, podobnie mezzo mix, nie wiem jak dr pepper bo nie miałem okazji kosztować ogólnei z prod. CC ipokrewnych najsłabsze jakościowo jak dla mnie (smak) to nestea, a zaraz później sama CC (pepsi max najsensowniej wchodzi), za to fanta, sprite, mix, 7up - własnie bezboleśnie w pełni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Dr pepper light smakuje jak marcepan

Nowy Redbull Tropical :D
Moj cheat :)




AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470061
5 szt wpadło wczoraj



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
matko boska co to;o

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470061
Najlepsze lody z lidl z tygodnia amerykańskiego, który był w lutym;) jeżeli plotki się potwierdzą to następna taka okazja dopiero w 2016 lub sierpień/wrzesień tego roku. Ja dlatego mam ich zapasu w zamrażarce a reszta niech płacze z zazdrości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
na niedziele po zawodach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
:D:D witaminki:D

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 387 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7262
Moze za lekki spam nie bedzie bana %) ale jak te czekolady Hershey's w smaku ? Lepsze niz wedel czy milka?

Zmieniony przez - B.B. w dniu 2015-05-06 19:36:53
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[DT] - Kamila - Cel... Bikini Fitness!!!

Następny temat

Big Majk Chodzi - Nowy cykl marki ActivLab!

WHEY premium