SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Następny cykl

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Witam mam pytanie odnośnie następnego cyklu i waszych porad, otóż jestem w 4 tygodniu cyklu masowego z 77kg jest 82kg i rośnie, dieta jest z dopingu białko bcca i metaxon, rośnie mocno też o brzuch który zresztą miałem czy następny cykl mogę zrobić redukcję + kreta czy bez sensu łączyć redukcje i keratyne i pozdrawiam

Wiek : 22

Waga : 82kg

Wzrost : 176

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 1,5

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (sztanga/sztangielki)

Dieta : jest

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : białko bcca metaxon

Ostatnio przerabiany plan: fbw

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) około 70_80
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Po polsku możesz? Nie ten dział, ale do tej metki to coś jeszcze bierzesz? 4 tygodnie tylko? Wodą podlało. Stary edukuj się, bo krzywdę sobie zrobisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
70-80 obciazenia 1.5 roku treningu z dopingiem? Nie myle sie czy doping nie stosuja osoby ktore nie wystarcza podnoszenie 150kg i chce więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Co to jest metaxon ? Białko to faktycznie doping. Ja również nie bardzo wiem o co Ci chodzi . Suplementy to nie doping.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
To meta z Malezji. Metaxon - 10. Substancja czynna Methandienone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tygrys_85
To meta z Malezji. Metaxon - 10. Substancja czynna Methandienone.



Dobry cykl , meta plus białko

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Widziałem gorsze połączenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Cwicze jakies 11 miesiecy, mam 10 lat wiecej, nigdy nie bralem sterydow. Na lawce mam maksa 85kg. Moze smiech na sali, ale skoro Ty po 18 miesiacach i ladowaniu sie farmakologia wyciskasz 70-80 to zastanawiam sie z kogo jednak sie smiac...

W jakim celu chcesz zniszczyc zdrowie i namieszac sobie w hormonach w takim wieku?

Poza tym przy misce na 100% i odpowiednim treningu natural zbuduje plus minus, kilogram czystego miesnia.
Tobie wpadlo 5kg, wiec zastanow sie czego tak naprawde. Moze wpdy i tluszczu?? Zdecydowanie.

Odataw ten syf i wez sie za diete i trening.




Zmieniony przez - xtras2001 w dniu 2017-08-07 23:24:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Dlaczego piszesz że SAA niszczą zdrowie?? To nie temat na to, ale jak nie masz zielonego pojęcia to nie pisz. Jestem pewny, że w nieodpowiednich rękach zwykłą aspiryna czy inny paracetamol jest tysiąc razy bardziej niebezpieczny niż SAA. Oczywiście trzeba mieć wiedzę, bo bez tego, to przy iniekcji można sobie wydłubać oko .
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Gdyby SAA byly bezpieczne to
- bylyby LEGALNE
- ogolniedostepne
- dopuszczone do uzytku w sporcie profesjonalnym

Wiec nie pisz glupot.
Na dobra sprawe i zwykla woda mineralna mozna sobie krzywde zrobic, wystarczy pic ja w ogromnych ilosciach.

Gosc ma osiagi jak lepiej odzywiony komar, a Ty mu piszesz niech bierze, to nieszkodliwe...
Chore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
No tak, następny kto nigdy nie widział, a się wypowiada.

SAA jest legalne.
W sporcie niedopuszczone, nie ze względu na wpływ na zdrowie, a na inne czynniki.
W niektórych krajach są ogólnodostępne bez recepty. W niektórych dosyć łatwo o receptę (USA).
Gdzie pisałem "niech bierze"? Poza tym nie zabraniaj nikomu, bo to nie Twoja decyzja.

Dam Tobie wskazówkę. Poszukaj danych statystycznych na temat występowania skutków ubocznych (ewentualnie zgonów) po lekach. Później, jak już będziesz miał gotową listę, to możemy wrócić do rozmowy.

No i myślę, że temat trzeba przenieść do innego działu.




Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2017-08-08 11:32:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga spada a brzuch nie, o co chodzi?

Następny temat

FBW 4 dniowy 5x5

WHEY premium