SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naprawde Zielony - Help

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 427
Zaczne od tego ze na silowni bylem moze z 3 razy w zyciu i jakos nie mam w planach tam uczesczac, czy da sie cos zrobic z moim problemem w warunkach domowych.
Problem jak mysle standardowy, zaczolem prace, przytylem, nie mam za duzo wolnego czasu.
Co moge zrobic, jak cwiczyc (w domu mam sztange kumpla), czy moze cos zazywac jakas l-karnityna czy cos innego...
Waga nie jest najgorsza (91 kg przy 186 cm) ale mogl by byc mniejsza tylko ze brzuszek sie zaczyna robic no i rece mam chudziutkie.....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm - poczytaj

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
eee silownia jest faaaajnaaaa, lepsza niz trening w domu

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 427
No moze i tak ale po 1. nie mam zadnej silowni o mojej najblizszej okolicy, po 2. nie za bardzo mam czas (chociaz pewnie jakbym chcial to bym znalazl), a po 3. nie ma z kim a samemu tak jakos niekoniecznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja mam siłownie w domu i nie narzekam. cwiczenia w treningu domatora tez są dobre ale nie umywają sie do cwiczen typowo siłowych i nie dają takich efektów.

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 427
No pewnie tak, a co mozna brac zeby wspomagalo spalanie tluszczu, co polecacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
najpierw to dieta redukcyjna, do tego hiit/aeroby a nad spalaczami to mysl jak bedziesz mial relatywnie malo bf...

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
A ja ćwiczę w domu, na dużych ciężarach (sztanga + 2 sztangielki, ławka skośna to mój ekwipunek), około 30 minut dziennie (nie masz tyle czasu?) i mi z tym dobrze Zależy jaki masz cel?
Ogromną wagę przykładam do diety, liczę codziennie kalorie, spożywam tylko zdrowe produkty, dostarczam odpowiednie wartości odżywcze.
Dla chcącego nic trudnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 427
nie, mowilem ze nie mam czasu na wyjscia na silownie, a co do diety to ciezko, praca i przyzwyczajenia robia swoje, niemoge sie zebrac nawet do tego zeby nie jesc w nocy (tak 23 to normalna pora) a co do liczenia kalorii to nawet nie probowalem..... tak jak piszesz, dla chcacego.....musze cos z tym zrobic dlatego chcialem zebyscie mi cos doradzili, co poza dieta, jakie cwiczenia, najbardziej o miesien piwny mi chodzi zeby go zgubic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
poczytaj w tym linku który Ci podałem na górze.
Znajdziesz tam wiele ćwiczeń wraz ze sposobem ich wykonywania.

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1582
Jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych to daj sobie spokój z ćwiczeniami. Ja jem nawet i godzinę przed snem, ale też trzeba wiedzieć co wówczas jeść. A jak nie znasz swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego, nie liczysz kalorii a w związku z tym nie wiesz, ile jesz, to nigdy nie będziesz w stanie kontrolować swojej wagi. Bo utrzymać wagę jesteś w stanie tylko wówczas, gdy dostarczasz organizmowi tyle energii (kalorii) ile on na co dzień potrzebuje. Warto się temu tematowi bliżej przyjrzeć - polecam dział odżywianie. A to, czy przez resztę swojego życia będziesz miał wagę i zdrowie pod kontrolą, to tylko zależy od Ciebie. A nawyki żywieniowe można zmienić. Nikt nie mówi, że zdrowe, racjonalne odżywianie jest niedobre. Można jeść wszystko, być szczupłym - albo jakimkolwiek sobie zapragniesz - tylko trzeba to robić z umiarem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak schudnac 20kg

Następny temat

jestem w kropce

WHEY premium