SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naprawa rowerka treningowego

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
Witam
mam rowerek treningowy w którym nie dziala regulacja obciążenia , po rozebraniu moim oczom ukazał się taki widok jak na zdjęciu

jak to złożyć żeby działało bo nie wiem czy czegoś tam brakuje czy co.
z góry dzieki
ROWEREK



Zmieniony przez - zibol18 w dniu 2017-06-08 11:39:08

bez masy nie ma kasy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
rozumiem że była tu regulacja mechaniczna w postaci jakiegoś pokrętła co dociskało się do koła.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
jakbyś miał rysunek złożeniowy to byś wiedział czy wszystko jest czy czegoś brakuje.
Rysunki złożeniowe z reguły są w:
-instrukcjach obsługi
-na stronach producenta
-na necie(tyle ze trzeba szukać)
na oko widac ze główne elementy są. A pytasz bo podejrzewasz ze brak regulacji prędkosci związany jest z brakiem jakiegoś elementu?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
regulator w postaci pokrętła naciągającego linkę jest , linka jest , taśma jest tylko jak ją założyć na koło zamachowe .
Kombinuje i nie mogę wymyślić a co jest najlepsze że to raptem kilka elementów i nie daje rady nic wymyślić gdzie godzinę później składam jakiś silnik od moto :P

edit:
OK złożyłem taśmę zawinąłem przez kawałek blaszki tak jak na zdjęciu i wychodzi na to że brakuje elementu ją trzymającego więc przeszyłem dratwą .






Zmieniony przez - zibol18 w dniu 2017-06-14 11:32:13

bez masy nie ma kasy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia wzmacniające do pracy fizycznej

Następny temat

Trening bez sprzętu (redukcja link w treści)

WHEY premium