SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napoje bez cukru.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Robiłem badania po bolero, poziom glukozy we krwi w normie https://www.sfd.pl/Bolero__wyrzut_insuliny-t1162841-s3.html#post-18464702 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Anubis, ale czy nie jest to mocno indywidualne od organizmu? Bo znam osoby z kręgu sportowców u których po wypiciu coli zero w ilosciach 500ml-1000ml mocno się nasila głód czy może to być równoznaczne z wyrzutami, czy raczej glupie zbiegi okolicznosci?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
głód raczej nie wynika z wyrzutów insuliny. Osttanio gdzieś ktoś pisał że słodziki np z coli zero itp napoje potęgują u niego głód.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Czyli po prostu mozliwe ze to slodki smak?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668470
Możliwe z drugiej strony to super ratunek na redukcji takie napoje
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
moze słodziki potęgują w jakiś sposób apetyt, nie zagłębiałem się zbytnio, moze przetestuje kiedyś bo w pracy stevie wcinam i mnie ssie cos.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1234 Napisanych postów 1345 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16530
Długii
Anubis, ale czy nie jest to mocno indywidualne od organizmu? Bo znam osoby z kręgu sportowców u których po wypiciu coli zero w ilosciach 500ml-1000ml mocno się nasila głód czy może to być równoznaczne z wyrzutami, czy raczej glupie zbiegi okolicznosci?

Ja z kolei jak wypije cole czy zero czy wzykla to mam że głód przechodzi. Dziwnie. Nie raz to zauważyłem że po wypiciu zerówek nie chce mi się jeść.

Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Mooże jestes nadczłowiekiem i metabolizujesz słodziki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Burgery wołowe w bułce orkiszowej

Następny temat

Polędwica a'la Wellington

WHEY premium