SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naleśniki proteinowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
Czesc, wczoraj skusilem sie na sampla pancake'a od sciteca, ktory bardzo mi posmakowal. Mozecie polecic jakies nalesniki z wlasnego doswiadczenia? Najbardziej zalezy mi na obnizonej zawartosci ww i cukrow. No i podzielcie sie tez smakami jakie Wam przypadly do gustu.

Na ta chwile skladowo podobaja mi sie nalesniki od firmy AMAROK ktore maja 60% bialka.

Z gory dzieki!


Zmieniony przez - kvbvsek w dniu 2017-08-09 11:58:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
Edit: moglbym prosic moderatora o przeniesienie do wlasnicwego dzialu? Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12168 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627430
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
@patiik - coś w tym jest

Zacznijmy od tego co złego jest w węglowodanach?
Ludzie panicznie boją się tego makroskładnika - bezpodstawnie.

Takie wymysły z proszku nie są optymalnym rozwiązaniem. Nie ulega wątpliwości, iż lepiej zrobić naleśniki z konwencjonalnej żywności (opcjonalnie dodać odżywki białkowej do wyrobu ).


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-08-09 13:00:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
Ukryta reklama XDDDDD
Po prostu w sklepie obok silki scitec jako jedyny mial sample nalesnikow a do do amroka to sprzedawca pokzal wszystkie jakie ma (FA, ostrovot, olimp i amarok) i skladowo to wlasnie on wg moich oczu wypadl najlepiej, inne mialy np 30 bialka i duzo cukrow.

co do ww, jestem na diecie redukcyjnej niskoweglowodanowej stad tez na tym mi zalezy


Zmieniony przez - kvbvsek w dniu 2017-08-09 13:36:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie możesz dodać po prostu odżywki białkowej?
To będzie o wiele lepszy wybór niż tego typu wymysły.

,,Skład: mąka owsiana, pasteryzowany oraz ultrafiltrowany koncentrat białek serwatki (z mleka, emulgator - lecytyna sojowa), pełne mleko w proszku, maltodekstryna, kakao (10-12%) w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromaty (bananowy, czekoladowy, gorzkiej czekolady), białko jaj w proszku, koncentrat kazeiny micelarnej (z mleka), twaróg w proszku (z mleka), jogurt w proszku (z mleka), substancja wypełniająca - wodorowęglan sodu, chlorek sodu, regulator kwasowości - bezwodny kwas cytrynowy, substancja słodząca - sukraloza.''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12168 Napisanych postów 22008 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627430
Czego ludzie nie skomplikują? Zaraz będzie jajecznica w proszku... Chociaż właściwie to już jest - serwowana na różnych obozach i koloniach. Fuj!
Co może być prostszego od naleśników? Jajo, woda i mąka. Zamiast wody dajesz np. mleko kokosowe, mąkę robisz sobie mieszankę owsianej/gryczanej z kokosową i z odzywką i smażysz. Ile osób tyle przepisów będzie. Wypróbuj, może się czego więcej o właściwościach odżywczych rożnych produktów nauczysz. A jak sobie wybrałeś dietę z niskimi ww to przyjmij pewne ograniczenia a nie szukaj tylko wysokobiałkowych odpowiedników... To trochę jak weganin, który MUSI mieć wegańskie parówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 134 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 36591
ja polecam omlety activlaba i'm fit , skład bardzo dobry jak na ten typ produktów , smak również , i mało wegli ma jak ci na tym zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
Wiedzialem, ze wybor zlego dzialu mnie zaboli xD

Paatik, nie probuj mnie edukowac, prosze. Zadalem proste pytanie.

BenekGrid, dzieki, wyprobuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754726
Tutaj możemy Ci napisać co wybrać aby zrobić tski omlet samemu. O odżywki pytaj w odpowiednim do tego dziale. Bez węglowodanów nie znajdziesz niestety.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
Wiem ze moge robic sam ale nie zawsze jest czas. W drugim poscie napisalem, ze moj blad i prosze o przeniesienie. Ok, koniec spamu. Dzieki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ketogeniczna do oceny - 78kg

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 73kg

WHEY premium