SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naleśniki.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3695
Cześć Mam pytanko na tmat naleśników. Cwiczę od cztrech miiesiecy i staram się odżywiać prawidłowo. Czy uważacie, że naleśniki to odpowiednie pożywienie w czsie trenowania na mase.pozdrawiam Mirox PS. "Przez pierwsze dwa miesiące moich treningów i zdrowego odżywiania żona pokładała na stół słodycze i śmiała się że nie wytrzymam teraz przestała jść słodycze he he he"

Mirosław

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12836
Naleśniki są dobre na masę pod warunkiem,że uzyjesz do nich zamiast zwyklej mąki mąkę razową,a zamiast zwykłego oleju do smażenia niewielkiej ilości oliwy z oliwek.Jako nadzienie polecam twaróg chudy zmieszany z jajkiem i rodzynkami.Palce lizać.

MBlaster

MBlaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Jak kiedyś powiedziałem kumplowi, że naleśniki z piwem dobrze wchodzą na mase to wp*****lał je cały dzień hehe
a ja miałem z niego niezłą polewke.

Pozdrawiam

kamel

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3695
Dzięki za odpowiedź. MBlaster twoje uwagi są bardzo cenne, takich informacji włwśnie oczekiwałem. Pozdrawiam.Mirox

Mirosław

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE MLEKO?

Następny temat

To które jest najsensowniejsze?

WHEY premium