SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nakierować młodego adepta by trening stał się przyjemnością

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 20900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Sienka,mam pytanie mam zamiar jutro od razu po orzebudzeniu pojsc pobiegac (tylko tsk moge) ale nie chce jeść oelnowarysocioeego posiłkiu bo trzeba odczekać te 2h,moge zjeść porostu banana i jakaś kawa zbożowa i po powrocie dopiero pelnowartsoci posiłek będzie okej taki pomysł??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tak, moze tak byc'

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jw może być dobrze byłoby jeszcze jakieś aminki (BCAA) wrzucić wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
niestety nie używam zadnych odzywek :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Siemka,mam pytanie (już chyba z 1000 ale chce się rozwijać) czy też macie takie trenigi ze brak pompy i chęci,i jak najszybciej skonczyc trening chcecie? Bo jak tak miałem na dzisiejszym treningu:(


Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-08-23 15:34:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
tak, to normalne, nie kazdy trening jest na 100%
ja jak jestem na silowni i czuje, ze to nie moj dzien, to robie lekki trening, aby tylko nieco przepompowac krew i tyle
nie ma nic na sile, cialo czasem samo daje sygnaly, zeby odpuscic i trzeba sie go sluchac.
no i rozgraniczyc gdzie jest slabszy dzien, a gdzie lenistwo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Normalna sprawa i generalnie wszyscy mamy raz na jakiś czas gorszy dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Ogólnie to chciałem Mega trening zrobić ale zero pompy,płaski jak nalesnik i może to już mnie załamało bo spotykam sie z tym pierwszy raz,raczej nie lenistwo specjalnie wstaje rano o 5 w wakacje by pobiegać a po południu siłowy ale hak bym nie zrobił treningu to chyba bym się poplakal i wyrzuty sumienia bym mial xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8073
Albo trening mój jest slazbyt ciężki alno ja zbyt słaby napiszę wam jak to wygląda :)

Fbw 3x w tygodniu same wielostawy
Przysiad ze sztanga 5serii
Martwy 5serii
Wycisk skos hantlli 5serii
Wiosło 4serie
Ohp 4serie
Uginamie z hatlami 4 serie
Odwrotne pompki 4 serie
Allachy 4 serie
Trening trwa około 2h z rozgrzaniem i rozciąganiem siedze na siłowni około 3.30h i szczrze juz mam dość tyle siedzieć,nie to ze chce isc na łatwiznę i jestem leń tylko brak mi czasu na inne rzeczy i chciałbym się zamknąć w siłowym do max 1,30h. Przerwy trwają do max 1min miedzy cw do 2min.
Nie jest zbyt duzo objętościowo ten trening? Same ciezkie wielostawy,czy jest optymalny a we mnie tkwi problem ze jestem słaby://


Zmieniony przez - Dupaa123 w dniu 2017-08-24 18:54:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zbyt duza objętość
3,5h na siłowni to nieporozumienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki na siłowni - plan treningowy.

Następny temat

trening interwałowy - pytanie

WHEY premium