SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja mialem ich tak wiele, ze ciezko wszystkie spamietac
Szczegolnie gdy chodzilem na dzielnicowa silke, gdzie znalem 70% cwiczacych
Czasami bylo tak zabawnie, ze wrecz to przeszkadzalo w cwiczeniach. Bo jak ktos rzucil jakis kawal to mozna bylo stracic glowe wyciskajac na laweczce.

Raz jeden koles robil przysiady i tak pryknol, ze sobie spodnenki ofajdal Nie lubilem go, bo byl to koles z typu tych co nic nie wiedza, a mete biora. Ale oszczedzilem mu wstydu i udawalem,ze nie widzialem. Jednak do teraz gdy go mijam na ulicy nie moge ukryc smiechu

Pamietam tez sytuacje. Chyba z przed 2 lat. Pamietam, ze byly Andrzejki. Poszedlem zrobic trening na silke. Jednak instalacja nawalila i pradu nie bylo. No ale my twardziele mowimy, nie ma co. Trening trzeba zrobic. Poustawialismy swieczki na atlasach i dawalismy rade. Atmosfera za***ista.
Pod koniec treningu wszedl jakis nowicjusz. Podszedl do szefa, ja akorat z nim rozmawialem. Koles tak rozglada sie po silowni. I pyta, czy my dzisiaj tutaj wrozby mamy? hhehehehehe Za***isty komizm sytuacyjny powstal z tego zbiegu okolicznosci

Innym razem tez dawno temu pamietam jak przyszedl nowy koles na silke. Taki typ cwaniaka Nikomu reki nie podal. Ciagle grozna mina
Raz cwiczylem naprzeciwko niego, a on wyciskal na plaskiej. Zrobil rozgrzewke gryfem (o dziwo hehe) i nalozyl z jednej strony 10, a z drugiej strony nic. Usiadl i zabiera sie do wyciskania. Pytam go :
- Masz prawa reke silniejsza ?
On nic nie odpowiedzial. Tylko cos tam pod nosem, ze mam sie walic...
Chwila minela i sie caly z***al z tej laweczki. Wszyscy lali...

Teraz wasza kolej
1

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 283
Opowiem wam taki kawał :D
Spotyka się dwóch pakerów jeden mówi do drugiego:
Cześc Marek.
Cześć stary wiarusie co taki przygnębiony?
Słuchaj ja przez ta siłownie nawet się odlać nie mogę normalnie..
Dlaczego?
Bo leje w 4 seriach po 12 siknięc :D
haha

Zmieniony przez - Patryk1222222 w dniu 2013-12-07 22:09:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
do nas na silke raz przyszedł jakis nowy kolo.Od razu sie zaczął bujac.Ekspert.Wazył moze 60kg.Mój kumpel sie zapytał ile wyciska,a on na to ze tyle nakąłdu nie mamy(cwaniaczek).Nałozył se na gryfa 100kg.Spuscił na klate i...POMOCY!!!.No to zdelismy to z niego.A on mówi:"straciłem forme".My taka lekka beka.Załozył se 90kg i sytuacja sie powtórzyła.Tak samo z 85kg.W koncu załozył 80kg.Opuszcza powoli i hooj.znów nie wycisnął.My juz spora beka a on an to"****a jak by was łydka bolała to tez byscie mieli spadek formy"

Zmieniony przez - Damixxx w dniu 2004-07-23 16:19:17
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
Sogacz za ciekawy temacik, a u mnie tez było kilka zabawnych sytuacji:

1. pewnego dnia ćwicze z kumplem na klate, zapomniałem sie i po czasie słysze stękanie, nagle patrze a kumpla przycisneła sztanga (40 kg )zawiesiła mu się na nosie, to nos wyglądał jak by dostał kopniaka w nos i mu się rozglabał, zamiast mu pomóc zaczołem wyć a on nadal był przyciśniety, wreszcie pomogłem mu to zdjąć, to zamiast ćwiczyć to przez następne 30 min wyliśmy.

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej drastyczne niż śmieszne, ale wam zapodam.
Robiłem rozpiętki, kumpel dla jaj przycisnął mi jedną sztangielkę, ja się wy***ałem na ławeczce, a sztangielka spadła mu na palec. Musiał jechać do szpitala i 7 szwów mu założyli :D.
Po za tym kiedyś musiałem przewałkować po sobie 90kg, bo byłem sam i nie mogłem podnieść :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
znam, bol wałkowania ja w historii 3 razy wałkowałem sztange po sobie u mnie byla komiczna sytuacja wiekszosc z mojego otoczenia wie ze mam lejkowata kaltke dla nie wtajemniczonych takei wgłebienie w okolicach mostka przyszedł taki typ an siłke i sie ze mnie nabijal oprocz mnie byl tam jeszcze tylko moj kumpel i se myslimy kit w goscia dobra moj kumpel zaczał machac 80 na serie ten typ co sie nabijał wyciskał wtedy 65 kg i powiedział zebysmy mu dali 80 kg i ze to wycisnie dobra patrze sie na kumpla on na mnie i se myslimy bk ale dobra zakładamy typ podnosi nie mogł zdjac ze stojakow i mowi "chwila zaraz wezme" dobra zdjał za chwile i tak mu sie z***ało 80 kg na kalte i krzyczy pomocy i a my w bk i moj kumpel do niego skoro on ma dziure to ty teraz masz row na całej kalcie ale po chwili jak przeprosił zlitowalismy sie i zdjełem z niego to do konca dnia nic nie mowił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6062
ech... spoko post ale był juz jeden taki i to dość rozbudowany, moze ktoś zapoda linka bo nie mogę znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ja pamietam jedną historię z siłki. było to gdzieś pół roku temu, zaczynałem masówkę. przyzwyczajałem się do wiekszych cieżarów.

Akurat robiłem na skosie ostatnią serie wyciskania sztangielek. zawsze robiłem progresję i zwiekszałem ciężar. ostatnia seria była robiona 2 sztangielkami po ok. 45kg każda. stał za mną kolega, bo ręce z braku przyzwyczajenia do cieżaru były niezbyt pewne. miałem zrobić 10 powtórzeń. szło mi dosyć lekko, ale przy ostatnim powtorzeniu zachwiała mi się lewa ręka. kolega był w szoku jak zobaczył że jeden ciężarek spada mi na udo a drugi (z lewej ręki)... na głowe! w ostatniej chwili odunąłem głowę i poleciał z moją ręką obok głowy

z dzisiejszego punktu za***iscie mnie to smieszy, choć wtedy nie było mi do śmiechu
1

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
1) jak zaczynalem cwiczyc przy ostatniej serii wyciskania sztangi na klate jakies 70kg bylo chcialem odlozyc sztange prawym koncem trafilem w stojak w lewym nie i sztanga poleciala na parapet za mna

2) qmpel wyciska na skosie hantlami : pytam sie :"stanac za toba" on: " nie nie dam rade sam " to ja siedze i patrze koles wyciska i nagle reka mu sie zachwiala i buch sztangielka na czolo spadla zaraz droga i przygniotla ta 1

3) qmpel robi wyciskanie francuskie na triceps zalozyl sobie wiecej niz zwykle i mialem go asekurowac zagadalem sie z bratem i sztanga mu na czolo poleciala pozniej mial taki czerwony pasek

kiedys jak cwiczylem w osiedlowej silowni wpadlo 2 typow i jeden do drogiego : co dzis robisz ? ... " lewy bark"

jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze
2

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
lewy bark łap za to soga

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
przypmnialo mi sie ze na poczatku mojej kariery jak raz robilem przenoszenie hantelka nad głowa przy ostatniej seri wypadł zacisk i 5 kg spadło mi na brzuch na szczescie przezyłema ostatnio jak robilem to odczepil mi sie zacisk a bylem wtedy sam i 4 krazki polecialy za moja głowe na podłoge nagle tak słucham ktos biegnie i moj stary wbiega i krzyczy "zyjesz zyjesz !!!!!!!!!!!!" buahahha bk z niego mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
ja miałem kiedys kilka sytuacji jak jeszcze pracowałem na siłowni!mielismy tam solare no i było lato i było bardzo duszno więc jak klienci sie opalali to otwieralismy dzrzwi od solarium na oscierz bo solarium było takie ze i tak ie było nic widac gdy sie je opusciło!klienci nie mieli nic przeciwko!no więc pewnego upalnego dnia przyszła taka sliczna blondi na solarium!wyjasniłem jej własnie to co napisałem wczesniej i sie zgodziła!wyjasniłem jej tez ze musi opuscic ręcznie solarium a ona okok!no więc właczyłem solarium i podchodze do rzwi i otwieram je i mało co szczęka mi nie opadła!laska zapomniała ze solarium opuszcza sie ręcznie!kochanie co to był za widok
no więc powiedziałem ups przepraszam i zamknąłem drzwi!jak laska wyszła to ją przeprosiłem a ona"nic nie szkodzi przecierz nie jestesmy zacofani"i pa!:)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokaż vs Elko:)?????

Następny temat

Siłka im. Muhammada Ali'ego

WHEY premium