SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Najmocniejsze przedtreningowki

Wysłana -
Witam! Jakie obecnie przedtreningowki sa najmocniejsze ? (chodzi mi glownie o pobudzenie , nie pompe ) Dodam jeszcze tylko ze najlepsza w moim zyciu przedtreningowka byla URX Bombshell lecz widze ze teraz jest niedostepna . Macie cos mocnego o podobnym dzialaniu?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jack 3D dla mnie najlepsza, ale teraz podobno juz kijową robią. Na kazdego inna działa, popróbuj sobie wszystkich i bedziesz wiedzial ktora najlepsza.
Wysłana -
Zerknij tutaj

http://www.sfd.pl/14_składkowy_test_przed_treningówek_i_termogeników_opinie_-t1163124.html

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-07-09 00:04:20
Wysłana -
na mnie Jack 3 D średnio działał i też pompuje.... jeżeli chodzi Ci tylko o pobudzenie to zamiast typowej przetreningówki bierz spalacze. Dodaj do tego trochę Tauryny, tyrozyny, synefryny, cytruliny, kofeiny czy co tam masz i będzie lepiej działać niż typowa przedtreningówka .... do czego Ci to potrzebne??? do jakiego sportu???
Wysłana -
j/w jeśli chodzi o pobudzenie spalacze będą dobrą opcją.
Wysłana -
chyba faktycznie jedynie cos na bazie eca bedzie opcja najmocniejsza, jednak nie wiemy nic o autorze i troche w ciemno polecac jakies silne stymulanty jest dosc niepewnie...
Wysłana -
Aktualnie bede potrzebowal przedtreningowki pod trening na sile a wiec pobudzenie przyda sie przy duzych ciezarach
Moze najpierw kupie kilka probek mesomorpha , rage , convicted itp i sprawdze ktora da najlepszego kopa.

Zmieniony przez - danio9511 w dniu 7/9/2018 3:45:35 PM
Wysłana -
jeżeli robisz trening na siłę to nie rozumiem dlaczego priorytetem jest żeby nie pompowało ??? Z tych trzech to najlepszy Rage .... jak dla mnie ale faktycznie kup próbki i zobacz co najlepiej Ci siądzie .
Wysłana -
Lucyna tak tez zrobie , jesli chodzi o pompe to nie mam z tym problemu , za to czesto po pracy brakuje mi energii na treningu , czesto jestem zmeczony dlatego potrzebuje zastrzyku energii jaki dawal mi bombshell. A wlasnie co do urx bomshella mozna go jeszcze gdzies dostac ? juz wczesniej bylo ciezko o niego , a teraz na sklepie z ktorego go bralem napisane jest ze wycofany :(
Wysłana -
skoro wycofany to wycofany ;) może ktoś jeszcze ma gdzieś zapasy pod ladą ;) ale tego to już nie wiem ;)
Wysłana -
cos na gerce powinno zdac egzamin, jednak jak chodzi o pobudzenie, to ja bym wykorzystal spalacze jednak
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź