SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy zestaw cwiczeń własnym ciałem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Witam. Interesuje mnie pomoc w doborze ćwiczeń a przede wszystkim ćwiczeń własnym cialem. Wyjezdzam z kraju a do najblizszej silki bede miec z 50km. Jedynie co zostalo mi to ćwiczenia w domu i drązek na jakimś trzepaku haha. No ale na serio, jak ktoś znajdzie chwilę to proszę o pomoc w rozpisaniu planu i doborze ćwiczeń. Myślę źe za jakiś czas bede planować zakup ławki i hańtli ale do tego czasu ja nie wytrzymam hehe. Z góry dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
***DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: koalson
PŁEĆ: męźz
WIEK:
WZROST:
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY:

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:
OBWÓD PRZEDRAMIENIA:
OBWÓD RAMIENIA:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:
OBWÓD BARKÓW:
OBWÓD NADGARSTKA:
OBWÓD KOSTKI U NOGI:

****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD TYLNI: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
MARTWY CIĄG: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki
WYCISK SZTANGI NA ŁAWCE POZIOMEJ: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne
WIOSŁOWANIE SZTANGĄ : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne

****CEL*************************************************

INTERESUJE MNIE MEZOCYKL [np. 2-3-4 cykle 4 tygodniowe] :

MASA JAKOŚCIOWA/ MASA AGRESYWNA/ REDUKCJA JAKOŚCIOWA/ REDUKCJA AGRESYWNA/ SIŁA KULTURYSTYCZNA / REGENERACJA / G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Zawiesza mi sie tablet i nie moge w pelnic wypelnic ankiety !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776850
To wpisz ręcznie jakieś podstawowe informacje o sobie i co chciałbyś osiągnąć treningiem. Żeby było jakieś info o Tobie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Pompki i podciągania w różnych wariacjach. Nic więcej nie zrobisz bez sprzętu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Ja chce podtrzymac masemase miesniowa i troszke podkreslic miesnie. Myslalem zeby wrzucic pompki z cięźarem na plecach np. Plecak ciezki z ksiazkami hehe, drąźek i tabate. Czytalemo medocie Talia Karta pompki i jeszcze raz pompki. Slyszal ktoś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Musisz stymulować całe ciało, jeśli chcesz podtrzymać mase.

Pompki i podciągania ok, załatwisz plecy, bicepsy, klatkę i tricepsy. Trzeba znaleźc coś na nogi i barki.
Wykroki z 5 litrowymi butelkami , przysiady bułgarskie, glute ham raise..to powinieneś zrobić bez problemu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 5398 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136711
Na Jutubie masz miliony tutoriali jak przećwiczyć całe ciało bez użycia sprzętu, na kalistenice średnio podtrzymasz masę, to zawsze spadnie bo nie będzie wystarczającego bodźca. To ciężary trzymają mięśnie, a nie pompki z plecakiem ;)

Na pewno musisz trenować całe ciało, plecy, nogi, barki, na wszystko są ćwiczenia, wpisz w Jutube
Calistenic bodyweight workout, poprzeglądaj kilka filmików, weź taki gdzie masz ćwiczenia na całe ciało a nie same pompki w 100 wersjach i ćwicz

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6245
Dzieki i mam nadzieje ze ogarne. Dietka dopieta ale silownj brakuje wiec trzeba sobie jakos poradzic. Mam juz pewien pomysl a na barki wrzuce jako glowne stojki na rekach i zejscie w dol i do tego duzo przysiadow a na reszte wrzuce pompki w roznych wersjach i drazek. Powinno przez jakis czas pomoc Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Na barki możesz zrobić wznosy boczne z butelkami wody lub wyciskać 5 litrowe baniaki stojąc analogicznie jak ketle.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o radę przy planie treningowym

Następny temat

[BLOG] padme

Wiecej