SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy trening na tricepsa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio nie jestem zadowolony z pracy mojego tricepsa.Jaki jest najlepszy trening na mase dla tricepsa.Zgory dzieki za odp.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Najlepszym trenigiem bedzie nauczenie sie korzystania z wyszukiwarki
1

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
na kazdego lepiej dziala co innego

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
j/w Trzeba tez pamietac zeby zmieniać co jakiś czas plan

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Najlepszy plan to bedzie taki plan który porusza 3 głowy tricepsa. Wejdz do atlasu ułóż taki i bedziesz miał.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
najpierw naucz sie korzystac z wyszukiwarki jak to kolega wyzej napisal :) nastepnie zmien plan treningowy... badz tez jest taki temat "porusz swoje tricepsy" poszukaj i zobacz sobie jak on wyglada i dopasuj do swoich mozliwosci i wrzuc nam ten plan.. jakis specjalista Ci poprawia a my doradzimy :P

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 691
Witam Super Tricepsy: Jak polecał sam wielki Arnold &#8211; trening tricepsa powinien polegać na zmęczeniu mięśnia i przejściu do następnej fazy treningów. Trening trica należy dozować sobie stopniowo i z umiarem, ponieważ ta partia mięśniowa uczestniczy także w innych treningach.

Na temat treningu tricepsów można pisać długo i wytrwale, nie ma jednak po co lać wody, a trening wystarczy sprowadzić do trzech prostych ruchów, które pozwolą napakować mięśnie masą, także nadadzą mu kształt charakterystycznej i jakże pięknej podkowy.
Dwa ćwiczenia to typowe &#8222;masowce&#8221;, trzecie służy wykształceniu definicji. Zanim przejdziemy do opisu treningu, należy pamiętać, że trening tricepsów nie powinien być zbyt ciężki &#8211; naszym celem jest napakowanie masy mięśniowej, wyrwanie muskułów z zastoju i kształcenie definicji.

Pierwsze ćwiczenie to klasyczne ściąganie linki lub wygiętego drążka. Stalowy drążek jest o tyle lepszy od linki, że zapewnia pewny uchwyt i lepszą kontrolę ruchu, jednak tutaj odezwało by się wiele głosów, że linka jest wygodniejsza &#8211; wybierzcie więc to, co wam bardziej odpowiada. Łokcie kierujemy na zewnątrz, linkę ściągamy z poziomu barków do dołu &#8211; jednostajnym, niezbyt szybkim ruchem.

Kolejne ćwiczenie to wyciskanie sztangi w leżeniu, zwane też wyciskaniem francuskim. Większość ćwiczących wykonuje ten ruch ze sztangą prostą, tymczasem jest on równie dobry, kiedy ćwiczy się ze sztangą łamaną. Można to ćwiczenie wykonywać klasycznie &#8211; sztangę opuszczając do czoła, jednak nawet bardziej efektywne jest opuszczanie ciężaru za głowę &#8211; w ten sposób triceps pracuje nawet ciężej, a podczas wyprostu ramion minimalizowane jest obciążenie łokci. Podczas sesji treningowej powinny wystarczyć 2 serie tego ćwiczenia po 8-10 powtórzeń. W pierwszej serii ciężar nie musi być zbyt duży, w drugiej trzeba już nałożyć na sztangę maksymalny ciężar, jaki będziecie w stanie unieść &#8211; aby ostatnie dwa powtórzenia były już wymuszone.
Ostatnie ćwiczenie musi być wykonywane jedną ręką &#8211; zapewi to bardziej intensywną pracę mięśni. Ćwiczenie to bowiem polepsza definicję. Może to być ściąganie linki jednorącz lub wyciskanie francuskie zza głowy za sztangielką. Ćwiczenie wykonywane jednorącz na porządnym obciążeniu ma naprawdę zapalić mięsień na zakończenie sesji treningowej. Ważne jest, aby podczas tak izolowanego ruchu skupić się na technice &#8211; wtedy trening będzie naprawdę w 100% skuteczny.

Pozdrawiam

hmmmm... bardzo ciekawe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Nie sądze aby autor miał staż Arnolda

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja też nie mam a na triceps robie 3 ćwiczenia

Moim ulubionym jest "prostowanie ramion w opadzie tułowia" , ładnie kształtuje triceps.

pzdr.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3883
Ja dotychczas robilem wyciskanie francuskie albo sciaganie linki wyciagu gornego oraz wyciskanie hantla za glowa... w sumie dobre wyniki ale tez musze cos zmienic...
robilem zawsze trica po klacie teraz bede robil w planie po plerach... takze o wiele wiecej sil:) planuje wyciskanie w waskim chwycie oraz jednoracz za glowa... myslalem takze nad prostowaniem rak w ugietej pozycji alemysle ze sama zmiana parti na plecy i wyciskanie na trica wasko juz starczy tymbardzieje ze jeszcze niegdy nie robilem:D... ale korci mnie to prostowanie:} moze jako 3 cwiczenie ze 3 serie bo zwykle robilem 8 serii po treningu klaty to teraz bym robil 10 po plerach. co myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a moze ktos z was mi cos doradzi, cwicze w domu mam do dyspozycji hantelki i jakies ******ly w domu (krzeselka itp). Robie wyciskanie jednoracz sztangielki w siadzie, prostowanie ramienia ze sztangielka jednoracz w opadzie i brakuje mi 3 cwiczenia...co moge zrobic jeszcze w domu? myslalem nad pompkami w podporze tylem...ale nie wiem, moze jest cos lepszego :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwasy

Następny temat

Plan treningowy

Wiecej