SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy suplement na Podniesienie teścia,libido, i sprawności seksualnej 2012!!!???

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 7689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Jak w temacie:) Lubie testować suple:) Brałem T100 różnicy nie zobaczyłem, lecz teraz ostatnio skończyłem cykl z OLIMP NO preLoad i troche vasebolan. Niestety jestem strasznie zawiedziony... Biroąc dawki nawet większe jak na opakowaniu nic nie poczułem, trening jak trening pompy zero!! Po vasebolanie uczucie gorąca- głowa. Niestety Libido i cała reszta na minus... I to dużo... Biorąc po treningu bcaa- Przez cały cykl ćwiczenia siłowe( cykl 6tygodniowy) Siły przybyło 3kg na wyciskaniu. To jest śmieszne odradzam te suplementy!!! Trenowałem ok 10godzin tygodniowo! Teraz proszę o porady jak spowrotem podbić teścia.
Dodam że erekcja na cyklu też na minus, choć powinna być większa. Ostatnio czytałem że na młodych ludzi suplementacja bosterami no i nawet samym no nie daje efektów muskulatury ani sprawności seksualnej. Pozdrawiam i całkowicie się z tym zgadzam. Inne pobudzacze dają efekt pompy jednak ma na to wpływ właśnie dawki pobudzaczy typu kofeina, tauryna , guaryna itd
Zmieniony przez - Gladiator4 w dniu 2012-10-11 19:40:42

Zmieniony przez - Gladiator4 w dniu 2012-10-11 19:43:45

Zmieniony przez - Gladiator4 w dniu 2012-10-11 19:44:28

Zmieniony przez - Gladiator4 w dniu 2012-10-11 19:44:53
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
rozumiem ale tesc bardzo duzo zalezy od stresu, snu itp za mlody jestes by siegac po takie suple raczej...poza tym witaminy i mineraly ktore podalem, ich niedobor rowniez moze powodowac spadek testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
w Twoim wieku to Ty powinieneś brać coś na obniżenie libido a nie odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Podłącze się z pytaniem, opłaca się brać jakikolwiek booster test w wieku 30lat? I jeżeli tak to jaki jest najlepszy na rynku?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zacznij od DAA.
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_DAA_1000-opis2101.html
https://sklep.sfd.pl/Mr.Big_B52_Tribu_Stacks-opis26987.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401979
warezz
Podłącze się z pytaniem, opłaca się brać jakikolwiek booster test w wieku 30lat? I jeżeli tak to jaki jest najlepszy na rynku?


zalezy czego oczekujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Dodatek to cyklu cel=sucha masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wracając do libido, przed ciupcianiem 2-3 kapsy
https://sklep.sfd.pl/Swanson_Maca_500mg-opis27162.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82682 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699324
maca sraka i inne tribulusy - nie kupuj tego bo to marnowanie kasy
zrób badania hormonów - wtedy pomyślisz co robić
bo jak masz testo wysoko to żaden legalny suplement nie podbije Ci go powyżej normy
to tylko marnowanie kasy
jeżeli będzie estro wysoko to możesz pomyśleć o ATD - przynajmniej sprawdzone i działa

swojego czasu królował axis bsn i novedex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
j/w warto wiedzieć po prostu na czym stoisz, tutaj ciężko robić coś na wyczucie

opłaca się brać jakikolwiek booster test w wieku 30lat - może tak może nie, różnie to bywa, jeżeli czujesz że coś jest nie tak również warto porobić badania

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ile kosztuje badanie na poziom tescia? chyba tyle samo co suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
Słuchajcie. Nie to że mam małe libido ale kiedyś chciało mi się 6-7razy dziennie a teraz raz-dwa.Powiem tak jak miałem ochotę praktycznie cały czas, wzwód też przez cały dzień z przerwami praktycznie to zrobiłem sobie badania na teścia i odziwo wyszło bardzo nisko mimo chęci i maksymalnej sprawności. Napisze dokładnie:
Estriadol 54,83pq/ml
Teść całkowity 4,80nq/ml
LH 3,85 miu/ml
Fsh 2,83 miu/ml
Teść wolny 9,94 pq/ml
Było to dokładnie rok temu. Później pracowałem jako kierowca po 20h/dobe. I poczułem lekki spadek libido( zaznaczam że był lekki tak chęć do 3 razy dziennie-Oczywiście seks ) Więc walnołem T100 zmiany nie zauważyłem. Pół roku temu zrezygnowałem z pracy , robiłem tak jak pisałem cykl na bosterach no . No została chęć do 1 raz dziennie. Mnie to przeraża:P Starość???
Nie no bez jaj, teścia też miałem niski więc szukam bostera już nie patrząc na seks bo i tak się buzuje często jak jestem wypoczęty. Może czas na zmiany bodźców-drugiej połowy to wróci(Żart) Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koncentrat izotoniczny

Następny temat

Peak Plutonium + monohydrat universal

Wiecej