SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy spalacz tłuszczu na początek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
Witam

Planuje zakup spalacza tłuszczu, miałby on mi pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej. Suplement będzie uzupełnieniem diety, do tego dochodzi trening na siłowni, aeroby + piłka nożna 2 razy w tyg.

wiek: 20
waga: 107
wzrost: 185

Planuję zbić wagę tak na 90 kg. Na siłowni ćwiczę już od pół roku, czuje ze pod tłuszczem są mięsnie i chce je uwypuklić (jakoś trzeba na wakacje wyglądać ). Zastanawiałem się nad OLIMP Thermo Speed Extreme albo Animal Cuts, ale nie wiem co na początek będzie lepsze :/ nigdy nie przyjmowalem takich specyfików, szczerze powiem ze nigdy zadnych suplementow nie stosowalem i stąd moje pytanie.
Czytałem rowniez taką opinie, że nie ma sensu kupować droższych/mocniejszych spalaczy, bo i tak dla organizmu ktory wczesniej nie przyjmował takich rzeczy zadziała tak samo. Czy to prawda?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zmieniony przez - ufo_duz_it w dniu 2009-03-01 15:39:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co do bialk czyaminy racja - zle doczytalem.

jak wspomnialem- regulamin dzialu/ankieta - bedzie latwiej sie polapac.

co do wyboru bialka- kwestia preferencji, jedni lubia matrixa inni prolongatum. poczytaj sobie opinie w dziale z opiniami. ja bralbym wpc (npo kaizen 100%whey), lub mix bialek (prolongatum, albo np myofusion)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2268
czesc, jak pytalem sie w sklepie z odzywkami to facet polecil mi thermo speed i mowil ze ludzie po to siegaja i czesto kupuja. ja osobiscie sie na ten temat wypowiedziec nie moge bo nie przetestowalem tego jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
Ja ts brałem "pewien" czas temu i się nawet sprawdził, wczoraj także pytałem o spalacz ponieważ za bardzo się nimi nie interesuję, w odpowiedziach uzyskałem odpowiedź że ts jest ciągle dobrym spalaczem w przystepnej cenie jak na początek, czyli panowie do sklapów po ts i zrzucać mięcho

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
jak dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
Co do diety to wiadomo, ograniczam tłuszcze, jem głównie białko, owoce, warzywa, łykam witaminiki. Nic specjalnego, po prostu ograniczyłem kalorie i staram sie nie przekraczac 1000 kcal dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
1000 kalorii???
robisz redukcję czy głodówkę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
rzadko udaje mi sie 1000 wytrzymac staram sie 1000 ale srednie jest cos kolo 1500. Skoro wytrzymuje taka ilosc kcal, to chyba dobrze nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie. dieta 1000kcal to idiotyzm przy takiej wadze...

idz do dzialu odzywianie, oblicz swoje zapotrzebowanie, odejmij 500kcal, rozloz na 5 - 6 posilkowo niskiej glikemi (nie koniecznie niskotluszczowych). ibedziesz mial nromalne rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1191
kupilem thermo speed extreme + kreatyne monohydrant olimpa. Czytalem rowniez na forum ze calkiem niezlym rozwiazaniem jest łączenie kreat+ spalacz. Myslalem rowniez o carbo, ale wlasnie nie wiem czy to sie nie przeciwstawia. Co wy o tym sądzicie ?

moglby ktos to skomentowac?: ,,Czytałem rowniez taką opinie, że nie ma sensu kupować droższych/mocniejszych spalaczy, bo i tak dla organizmu ktory wczesniej nie przyjmował takich rzeczy zadziała tak samo."

Zmieniony przez - ufo_duz_it w dniu 2009-03-02 15:47:49

Zmieniony przez - ufo_duz_it w dniu 2009-03-02 15:48:06

Zmieniony przez - ufo_duz_it w dniu 2009-03-02 15:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
wolalbym jablczan polaczyc z spalaczem.
Jak masz możliwość to kup jablczan a mono zostaw na inny cykl.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale mam takie przeczucie że przy 1500kcal ta kreta nic nie da zrób tak jak pisał kolega wyżej oblicz swoje zapotrzebowanie i odejmij 500kcal bo inaczej po takiej głodówce bedzie efekt jojo i wróci waga do takiej jak przed redukcją
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL GH MAX + ANIMAL PUMP co wy na to ??

Następny temat

kreatyna+bialko naraz?

WHEY premium