SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Witam, chciałem poradzić się w sprawie: jaki jest najbardziej efektywny spalacz tłuszczu?
W internecie znalazłem cztery, wydaje mi się, godne uwagi. Są to:
Hyperlean FX 7?
Zion Labs T-5
Hell Fire
Black Mamba
Czy ktoś stosował któryś z powyższych i mógłby się wypowiedzieć? Lub może istnieje jeszcze lepszy, o którym nie słyszałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Spalacz tkanki tłuszczowej jest jednym z najczęściej stosowanych suplementów diety. Wynika to z tego, że prędzej, czy później każdy z nas wreszcie musi skupić się na redukcji tkanki tłuszczowej, a suplement ten pomaga w tym jako jeden z niewielu. Z czego wynika to działanie? Bez wątpienia z obecności substancji:

- pobudzających,
- zwiększających termogenezę,
- zmniejszających apetyt.

Wyróżnić tutaj można takie związki jak: kofeina, fenyloetyloamina, johimbina, geramina, tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty, pieprzu czarnego, pieprzu kajeńskiego, gorzkiej pomarańczy, kakao, ketonów malinowych, grejpfruta, imbiru, czy zielonej kawy.

Wśród wymienionych przez Ciebie spalaczy na pewno są obecne te mocno pobudzające i mające w swoim składzie zabronione składniki. Z tego też względu produkcja ich odbywa się w firmach nikomu nieznanych. Nie wiemy kto, gdzie i w jakich warunkach tworzy te produkty. Nie mamy również pewności, co dokładnie jest w składzie. Doświadczenie pokazuje, że wykazano w podobnych obecność metabolitów amfetaminy, sarm, serm, czy sibutraminę. Z tego też względu polecam skupić się na sprawdzonych i zarejestrowanych firmach w naszym kraju.

Może to być np. Allnutrition Redox Extreme: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj, wybor spalacza jest kwestia wysoce indywidualna, zalezy m.in. od doswiadczenia, wieku i etapu redukcji, jak i chocby od wrazliwosci na stymulanty ect.
A tych co wymieniles, T5 z dobrego zrodla by bylo najbardziej rozsadnym rozwiazaniem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 674 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94267
najlepszy spalacz to dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Mam 20 lat. Ćwiczę od 3. Stosowałem już zwykłe spalacze, ale nie czułem po nich żadnych efektów, dlatego szukam czegoś mocniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
co masz na mysli, ze nie czules efektow
masa ciala sie nie zmieniala?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
Dobra dieta , a na koniec na docinkę joszka synefryna kofeina. Wszystko dostępne na alledrogo.Proporcje najlepiej dobrać pod siebie tylko z umiarem bo może się zrobić nieprzyjemnie. Szkoda kasy na spalacze . Tanie praktycznie nic ci nie dadzą, drogie mocno przereklamowane. Na jedne i drugie szkoda kasy. To moje obiektywne zdanie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2521 Napisanych postów 5076 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77971
Tomcio po imieniu wnioskuje że jesteś bystrym i inteligentnym gościem stąd zgadzam się z Tobą w 100%!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 137 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9574
tomaszS
Tomcio po imieniu wnioskuje że jesteś bystrym i inteligentnym gościem stąd zgadzam się z Tobą w 100%!

Zgadzam się z tobą w 100%. To ze to zauważyłeś świadczy o twej sporej inteligencji. ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Skoro nie było efektów, to problem nie leży w spalaczu, tylko Twojej diecie/treningu.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Masa nie spadała, chciałbym coś mocniejszego, aby poczuć, że pracuje, czy to przez podwyższoną temperaturę czy przyspieszony metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Więc dowolny z wymienionych przez Ciebie produktów. Musisz sobie jednak zdawać sprawę z tego, że są to suplementy, w których nikt nie wie co naprawdę jest i w jakich warunkach są produkowane.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Solgar

Wiecej