SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Najlepszy spalacz

Wysłana -
Witam, chciałem poradzić się w sprawie: jaki jest najbardziej efektywny spalacz tłuszczu?
W internecie znalazłem cztery, wydaje mi się, godne uwagi. Są to:
Hyperlean FX 7?
Zion Labs T-5
Hell Fire
Black Mamba
Czy ktoś stosował któryś z powyższych i mógłby się wypowiedzieć? Lub może istnieje jeszcze lepszy, o którym nie słyszałem?
Wysłana -
Spalacz tkanki tłuszczowej jest jednym z najczęściej stosowanych suplementów diety. Wynika to z tego, że prędzej, czy później każdy z nas wreszcie musi skupić się na redukcji tkanki tłuszczowej, a suplement ten pomaga w tym jako jeden z niewielu. Z czego wynika to działanie? Bez wątpienia z obecności substancji:

- pobudzających,
- zwiększających termogenezę,
- zmniejszających apetyt.

Wyróżnić tutaj można takie związki jak: kofeina, fenyloetyloamina, johimbina, geramina, tyrozyna, ekstrakt z zielonej herbaty, pieprzu czarnego, pieprzu kajeńskiego, gorzkiej pomarańczy, kakao, ketonów malinowych, grejpfruta, imbiru, czy zielonej kawy.

Wśród wymienionych przez Ciebie spalaczy na pewno są obecne te mocno pobudzające i mające w swoim składzie zabronione składniki. Z tego też względu produkcja ich odbywa się w firmach nikomu nieznanych. Nie wiemy kto, gdzie i w jakich warunkach tworzy te produkty. Nie mamy również pewności, co dokładnie jest w składzie. Doświadczenie pokazuje, że wykazano w podobnych obecność metabolitów amfetaminy, sarm, serm, czy sibutraminę. Z tego też względu polecam skupić się na sprawdzonych i zarejestrowanych firmach w naszym kraju.

Może to być np. Allnutrition Redox Extreme: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Redox_Extreme-opis37698.html

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, wybor spalacza jest kwestia wysoce indywidualna, zalezy m.in. od doswiadczenia, wieku i etapu redukcji, jak i chocby od wrazliwosci na stymulanty ect.
A tych co wymieniles, T5 z dobrego zrodla by bylo najbardziej rozsadnym rozwiazaniem
Wysłana -
najlepszy spalacz to dobra dieta
Wysłana -
Mam 20 lat. Ćwiczę od 3. Stosowałem już zwykłe spalacze, ale nie czułem po nich żadnych efektów, dlatego szukam czegoś mocniejszego.
Wysłana -
co masz na mysli, ze nie czules efektow
masa ciala sie nie zmieniala?
Wysłana -
Dobra dieta , a na koniec na docinkę joszka synefryna kofeina. Wszystko dostępne na alledrogo.Proporcje najlepiej dobrać pod siebie tylko z umiarem bo może się zrobić nieprzyjemnie. Szkoda kasy na spalacze . Tanie praktycznie nic ci nie dadzą, drogie mocno przereklamowane. Na jedne i drugie szkoda kasy. To moje obiektywne zdanie.
Wysłana -
Tomcio po imieniu wnioskuje że jesteś bystrym i inteligentnym gościem stąd zgadzam się z Tobą w 100%!
Wysłana -
tomaszS
Tomcio po imieniu wnioskuje że jesteś bystrym i inteligentnym gościem stąd zgadzam się z Tobą w 100%!

Zgadzam się z tobą w 100%. To ze to zauważyłeś świadczy o twej sporej inteligencji. ;)
Wysłana -
Skoro nie było efektów, to problem nie leży w spalaczu, tylko Twojej diecie/treningu.
Wysłana -
Masa nie spadała, chciałbym coś mocniejszego, aby poczuć, że pracuje, czy to przez podwyższoną temperaturę czy przyspieszony metabolizm.
Wysłana -
Więc dowolny z wymienionych przez Ciebie produktów. Musisz sobie jednak zdawać sprawę z tego, że są to suplementy, w których nikt nie wie co naprawdę jest i w jakich warunkach są produkowane.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź