SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy klub BJJ w warszawie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5649

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
Tak jak w temacie , jaki jest Waszym zdaniem najlepszy klub BJJ w Warszawie? prosze o opinie obiektywne: ) i moze jeszcze pytanko , czy muay thai + bjj sie sprawdzi ? czy lepiej muay thai + zapasy? dodam ze zalezy mi glownie na samoobronie ;)


Zmieniony przez - Ro3ert w dniu 6/12/2017 10:20:50 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Zależy do co rozumiesz przez najlepszy. Wydaje mi się że najlepsze wyniki na zawodach w kimonach ma copacabana albo ademia Gorila, natomiast w no gi, czy na zasadach ADCC klub Radka Turka. W żadnym nie trenowałem więc raczej nic więcej o nich nie mogę powiedzieć, pewnie w Warszawie jest więcej bardzo dobrych klubów. W wyżej wymienionych jednak ćwiczy Polska czołówka, każdy z nich ma w swojej kadrze zarówno dobrych zawodników w gi jak i bez.

Ro3ert
i moze jeszcze pytanko , czy muay thai + bjj sie sprawdzi ? czy lepiej muay thai + zapasy? dodam ze zalezy mi glownie na samoobronie ;)


tak czysto teoretyzując na ulicę stawiałbym na MT+podstawy zapasów. Natomiast BJJ jest super :) Poza tym parząc na to że Berserkerzy mają świetne wyniki na ADCC spodziewam się że u nich też można liznąć trochę zapasów ;)


Zmieniony przez - _radek w dniu 6/13/2017 12:08:02 AM

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
U Radka z zapasami się nie zapoznasz, koncentruje się na parterze. Chłopaki dłubią zapasy na własną rękę. Z resztą się zgadzam: Copa, Goryle, Berserkerzy to polska czołówka, przy czym no gi (bez kimon) to Berserkerzy są klasą sama w sobie na Mazowszu, w Polsce tylko Szczecin i Piranha Gdynia ma podobny poziom. W kimonach pomalutku Goryle wyrastają na potęgę, choć nadal Copę uznałbym za najlepszych warszawskich kimoniarzy. Dragon's Den tez nie ma się czego wstydzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Nigdy nie trenowałem w żadnym klubie w Wawie, ale jakiego byś nie wybrał będzie dobrze.

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
Prosilbym o glosowanie w ankiecie, niechcacy mi sie dodalo 2 razy muay thai + zapasy ale niestety nie wiem jak moge skasowac jedna pozycje. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakup skakanki - problem

Wiecej