SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy gainer >??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
Jaki jest najlepszy gainer na mase (żeby przybrac jak najwięcej masy)>?? Widziałem duzo gainerow ale na prawde cięzko mi sie zdecydowac który wybrac. Pewnie zaraz napiszecie że taki który uzupełnial by moją dietę. Ale choci o to że ja narazie nie mam diety bo pracuje i nie mam czasu żeby duzo jesć. Po pracy cwicze i chce zebyscie mi napisali który gainer najlpepiej wybrac żeby jak najszybciej przybrac na masie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"to mnie w****ia. ludzie jak nic nie biora - kreatyn, odzywek itd - to nie trzymaja diety i w ogole malo jedza, a jak juz kupia to zaczynaja zrec i mysla myslec ze ich tak wy***alo po kretce lub odzywce!!!!!!!!!! "

co Ty o mnie wiesz? co wiesz o tym jak wygląda u mnie sprawa z żarciem?
jadłem jak zwykle a między posiłkami waliłem jeszcze gainega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
z takich hardgainerów (mniejsza zawartosc bialka w 100g produktu) to vitalmax gainer 1, nutrend winner 14, universal gain fast (znacznie drozszy od 2 wczesniej wymienionych)

z takich solidnych
trec mass xxl
sports one hard gainer
sports one super hard gainer

z dobrych i bardzo dobrych (odnosze sie glownie do zawartosci % białka, poszeczegolnych rodzajów białka, węglowodanów i dodatkowych składników)
SCITEC volumass 35
ultimate massive gainer
vitalmax gainer 2
kaizen ultra mass
itd.

http://atleta.pl/sklep/index.php?cPath=23&osCsid=dd3bc9c6304c244405a7e022fcef3540

tu masz spis gainerów wraz z opisami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
odnosnie pytania...musisz sam sobie na nie odpowiedziec, pamietaj ze przy budowie masy mięsniowej podstawą jest białko (wiec nalezalo by raczej wybrac gainera z wiekszą zawartoscia bialka lub poprostu samo białko) ale jak zalezy Ci poprostu na przytyciu i tyle...wybierz te z mniejszą zawartością białka osobiscie bym polecił gain fasta, wg mnie bardzo dobry gainer...lecz drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
małe pytanko do dark_horro - czemu zaśmiecasz dział pytając w dwóch różnych postach o "najlepszego gainera"? Nie wystarczył do tego celu jeden? poza tym postów o gainerach było mnóstwo więc warto od czasu do czasu skorzystać z wyszukiwarki - ona nie gryzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
gain fast ... wyprobowany.. lecz troszke drogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
poczytaj w podwieszonych postach w dziale.
jak nei amsz czasu jeść to od razu idź na ryby bo niczego nie nawojujesz.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
No i własnie o to chodzi, że kiedy nie mam czasu jeść to żeby był jakiś przyrost masy to muszę kupić se jakiegoś gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
jak nie masz diety i nie jesz jak czlowiek to nie trac hajsu na gainery

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2817
a Mega Mass 4000 ? wychodzi bardzo tanio ~ 25zl /kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13195
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
No ale gainery chyba od tego są, kiedy nie ma się diety, bo jak ja tą masę wyrobię >?? Chyba nigdy. Więc muszę se kupić jakiego dobrego gainera.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Nitro(44 paczki), Animal Pak(44 pak), Animal Pump(30 saszetek), serious mass..

Następny temat

Kretka

WHEY premium