SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy żel antybakteryjny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Wiem, że do pielęgnacji cery trądzikowej nie powinno się używać kosmetyków zawierających alkohol. Nie wiem jednak czy chodzi wyłącznie o alkohol w tradycyjnym rozumieniu, czyli alkohol etylowy, czy też o każdą substancję- z wyłączeniem gliceryny- należącą do grupy alkoholi.
Używam żelu antybakteryjnego firmy Kolastyna. Nie powiem, że bym był niezadowolony- jest lepszy nawet od szarego mydła. Jednak w składzie jest napisane: 2-bromo-2-nitropropane-1, 3- diol. Czy w takiej sytuacji można mówić, że żel zawiera niewskazany alkohol? Chyba tak (ale nie jestem pewien), bo gdyby było inaczej, to producent na pewno by się tym pochwalił- tak jak zrobił to w przypadk toniku.
W takim więc razie, znacie może jakiś dobry, bezalkoholowy żel antybakteryjny? I gdybyście mogli, podajcie jego cenę. Dobrze by też było, gdyby nie zawierał perfum. Mam nadzieję, że jest coś takiego na rynku .

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
podejrzewam ,ze niewskazany jest tylko alkohol etylowy poniewaz ma najbardziej wysuszajace własciwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
aha, jeszcze z kremów nawilżających co byście polecili? Czy przy ich wyborze też należy się sugerowac czy zawierają alkohol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
Jesli masz cere ze skłonnoscia do zaskórników,pryszczy i przetłuszczania się polecam Ci Normaderm Vichy,dla mnie ten krem byl zbyt bardzo matujący bo mam skłonnośc do przesuszania sie skóry,ale jest naprawde wart swojej ceny.Jesli chodzi o krem typowo nawilżający dobry jest Hydrain Dermedic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 530
Ja uzywam zelu antybakteryjnego firmy Ziaja. Jest on dobry i kosztuje cos kolo 8 zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16
Dobry żel nie jest zły ;)

Zmieniony przez - NKWD w dniu 2015-01-27 13:14:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwane więzadło krzyżowe przednie

Następny temat

Problemy ze staniem

WHEY premium