SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze z Najlepszych

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 38961

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie czysto teorytyczne. Jakie są najlepsze sterydy dostępne dla człowieka ktore przy minimalnych skutkach ubocznych powodują silne działanie anaboliczne? Mam na siłowni takiego kolesia ktory mógłby w strongmanach występowac. Jest po prostu potworem i widac zapodał tylko koxu ze pewnie ma go więcej niz krwi ale o dziwo da sie z nim dogadac,jest po studiach ma zone i córke i wydaje sie w 100% normalny.Widac ze jest niesamowicie nadziany i stac go na wszystko, jestem pewien ze nie brał mety czy omy. Jakie sterydy moga brac tacy ludzie ze nie widac skutków ubocznych przy takich działaniach anabolicznych(nie wiem jak wygląda jego organizm w srodku ale koles wygląda jak okaz zdrowia). Powiedzcie czy chociarz znacie nazwy takich sterydów(jesli sa). Moze Prime brał?W koncu jest najłagodniejsza ale przecierz po primie nie ma takich przyrostów, moze anavar ale w koncu to nie na mase. Chcialbym wiedziec czy takie sterydy "doskonałe" w ogóle istnieją i czy znacie jakies inne poza meta omą czy deką...

Nobody is perfect...Im Nobody
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj



Tak naprawdę każdy steryd ma większe lub mniejsze skutki uboczne. Najczęstszymi są :

-trądzik

-tłusta cera

-blokowanie układu HPTA

-nadmierna produkcja estrogenów

-wypadanie włosów

-retencja wody


Natomiast owe skutki uboczne możemy zminimalizować stosując odpowiednią profilaktykę i wykonując regularne badania. Podstawą w "suplementacji" powinien być testosteron, który sam w sobie nie powoduje jakichś wielkich negatywnych zmian, pod warunkiem, że jest brany z głową. Podczas cyklu zaobserwujemy wzrost libido, szybsze przyrosty masy mięsniowej, szybszą regenerację i wzrost siły.



Pozdrawiam







Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 21:18:24

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemano skoro z niego taki okaz mi sie wydaje ze bankowo za***al sobie dece i winstrol w pewnym wieku to jest tzw. kuracja odmladzajaca hehe.Sa to chyba jedne z czystszych sterydwo dostepnych na rynku.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
deca,winstrol,primka,anavar

Grzegorz :)
Jak powiedział jeden paker : "w życiu trzeba być twardym , a nie miętkim ".

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Gowno prawda, pewnie bral wszystko tylko po prostu z glowa.Jak ktos wie co robi to i na omnadrenie sie wyrzezbi

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>
2

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583


A zreszta co ma posiadanie zony i dzieci do tego jakie sterydy sie zazywalo Ten koles na fotce Kevin Levrone nie dosc ze ma rodzine to jeszcze spiewa i to niezle.Czy wg. was btral tylko najslabsze sterydy ?

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>
1

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583


.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Jak ma duzo siana to moze i HGH dorzucil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO ze ma zone i dziecko jednak ma cos do tego czy koxował, znam kolesi ktorym od koxu tak psycha siadła ze zadna laska ich nie zechce a przyszłosci bedą mieli problemy bo nawet rachunków nie beda umieli zapłacic. Tego sie własnie boje, bo od bardzo dawna juz mnie korci zeby cos zapodac, stac mnie dobre rzeczy jak prima czy anavar(tylko gdzie dostac oryginalne...). Gdybym wiedzial ze od koxu nie oszaleje,ze nie bede agresywny i psycha mi nie padnie to bym sie dwa razy nie zastanawiał, bo plamy na skórze trądzik czy łysienie to mnie kompletnie nie rusza. Plamy sie wyleczy,Tradzik wypali solarium a łysienie tez są srodki hehe . Więc jak ktos mi dostarczy dowodów ze nie zgłupieje to zaczynam kłuc.

Nobody is perfect...Im Nobody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
nie zglupiejesz... jesli nie pochlonie cie mania bycia wielkim za wszelką cene, to nie bedzie tak źle

Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness'
-----------------------------------------------
Low carbs diet user
http://pumpingiron.w.interia.pl 
1

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Pewnie mowisz o pseudokoksiarzach ktorzy zapisuja sie na silownie zeby porawic dzialanie koksow, a nie sportowcach zarzywajacych doping dla poprawienia wynikow.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>
1

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
hhehe fajny post...;)

Nigdy niemów nigdy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZANIM ZDECYDUJESZ SIE NA KOKS, PRZECZYTAJ O JEGO NASTEPSTWACH !!

Następny temat

DECA

WHEY premium