SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze tematy

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Witam,
czy można usunąć "najlepsze tematy". Po co mi zdublowane tematy, przez co więcej do przewijania z czego w ogóle nie korzystam. Czy jest możliwość spersonalizowania na tyle forum aby tę "grupę tematów" usunąć?

Pozdrawiam.

Osc.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
nie ma takiej opcji na forum jak personalizacja widoku strony działu

do tej pory nikt się na to nie skarżył, czy innym też przeszkadza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
osobiscie dla mnie to też zbyteczne,tym bardziej że sie one nie odświeżają
są tematy zamknięte od kilku tyg , a wiszą jako najlepsze u góry dzialu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
to jest jakiś specjalny algorytm dotyczący nowych tematów w dziale, a na pewno jest już poprawione to ,ze ilosc postów/wyswietlen zgadza się ze stanem rzeczywistym , bo było na poczatku tak ,ze rozniły sięte dane i po jakimś czasie dopiero odświeżało cyferki

za to na pewno nie znajdzie się tam stary wątek, który jest popularny,
dotyczy to nowych tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ja też jestem za tym żeby była możliwość personalizacji i wyłączenia "popularnych tematów", bo one wprowadzają niepotrzebne zamieszanie w sortowaniu po najnowszych postach, zresztą algorytm wybierania popularnych też chyba nie jest najlepszy
jak sprawdzam od najnowszych tematów to jest masakra bo mamy 3 sortowania, po podwieszonych, po popularnych i reszta, więc nie widać na pierwszy rzut oka kto napisał ostatniego posta
już lepiej jest w wersji mobilnej, bo są podwieszone wyraźnie oddzielone od reszty, a popularnych nie ma wcale

zróbcie pls coś z tym układem bo forum jest coraz mniej czytelne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
przekazałem Twoje sugestie do działu IT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podaj hasło do tematu

Następny temat

strona glówna i dostęp do forum (opinia only)

WHEY premium