SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze suplementy na brak postępów w rozwoju masy mięśniowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 54171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
nic nowego

zaczynajacym przygode z silownia na pewno sie przyda

Zmieniony przez - maximus_pl w dniu 2006-11-20 17:21:44

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ten artykuł nie jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę na siłowni, im też się przyda, ale przeczytaj uważnie, przede wszystkim jest kierowany do osób, które ćwiczą już dłuższy czas: nie wiedzą jednak lub przestali zwracać uwagę na decydujące o efekcie korekty w diecie i treningu, od jakiegoś czasu jedzą tyle samo, ćwiczą tak samo z tym samym obciążeniem i zastanawiają się który suplement przerwie ten zastój - nie ma takiego suplementu, to chciałem przekazać.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-11-20 17:45:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23921
fajny art... sog
pozdr.

www.pajacyk.pl - kliknij to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
dzięki Ellis w imieniu działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
tekst dobry, powinny go czytać obowiązkowo osoby (trzeba będzie dawac im linki)które piszą coś takiego:

Jak mam jeść aby schudnąć/nabrać masy ale nie będę układać diety bo nie...

IMO najważniejsza myśl:

ciężko jest robić korekty, które decydują o efektach w czymś czego się nie kontroluje

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2006-11-20 21:39:06

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
fajny art
najgorsze ze ostatnio mam takie podejscie jak w ostatniej konkluzji opisales
poza cyklem nie chce mi sie trzymac diety, bawic w rozpiski, zdarza mi sie opuscic trening czy chlac pare dni z rzedu

no, ale zycie, jesli mam rezygnowac z czegos co lubie po to by miec po np 6 miesiacach na plusie efekt X albo z niczego nie rezygnowac i efekt X osiagnac w 2 miesiace na dobrych srodkach
to moj wybor jest latwy do przewidzenia

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Najprościej mówiąc masz okresy dłuższego niekontrolowanego roztrenowania w których ćwiczysz mniej intensywnie, jesz gorzej itd. jednocześnie tracisz część wypracowanego efektu. Potem wracasz do właściwej rutyny: jesz tyle ile trzeba, ćwiczysz tak intensywnie jak trzeba, jednocześnie wracasz do formy. Czy `dobre środki` są tutaj decydujące? o tym właśnie napisałem. Są być może pomocne, ale korekty, które wykonujesz w diecie i treningu ze względu na ich branie są moim zdaniem dalece bardziej istotne. Chcesz uzyskać lepsze rezultaty to skoncentruj się bardziej na tych korektach, trzeba je robić o kilka tygodni i do oporu, aż dadzą efekt jaki chcesz uzyskać, przy okazji bierz `dobre środki`, efekt powinien być optymalny. Okresy roztrenowania powinny być na tyle kontrolowane byś nie tracił w nich zbyt dużo z wypracowanego efektu, o to też chodzi w okresach redukcyjnych.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To przykre ale kolega Ellis ma racje w 100%
Potwierdza te tez moja glupote I dosc dlugi zachwyt wszystkimi drogimi nowosciami z USA

Jesli podstawowe suple nie daja efektow to te najlepsze przy niespelnieniu opisanych warunkow niczego nie zmienia

To kolejny sygnal jak jestesmy przez dealerkow nabijani w butle przy pomocy wybajerowanych stackow np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
oczywiscie, obaj macie racje i zdaje sobie z tego doskonale sprawe

jednak nie potrafie sie zmotywowac do trenowania na samej diecie
zbyt dobrze znam nadwyzke korzysci plynaca z odpowiedniej suplementacji
i w chwili gdy musze odstawic suple (np odzwyczajenie od kreatyny) zwyczajnie dochodze do wniosku, ze efekty jakkolwiek bym sie nie postaral i tak beda marne w porownaniu do cyklu - to mnie zniecheca

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Fajny art podoba mi się SOG

POZDRO

yyy... coś tam.. :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leptigen i inne wynalazki

Następny temat

Rip król warszawskich dyskotek

WHEY premium