SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

Najlepsze highlighty !

Wysłana -
2 zaj**iste highlighty jak ktoś nie widział:Wysłana -


Wysłana -
Poza momentem jak widać dupę Albu ten HL o kobitach ciężko się ogląda


Wysłana -


Wysłana -


Wysłana -
Conor Mcgregor – The Comeback

„Porażka jest tajemnym składnikiem sukcesu”
Defeat is the secret ingredient to success

… oto słowa mistrza wagi piórkowej Conora McGregora, który poznał ten składnik po raz trzeci w swojej zawodowej karierze, ale po raz pierwszy będąc na samym szczycie. Porażka z Natem Diazem na UFC 196 poruszyła wszystkich fanów Irlandczyka i cały świat MMA. Nie ma dnia, by nie mówiło się i nie pisało o McGregorze. Wiele osób liczy na to, że ta porażka zmieni jeszcze na lepsze Conora, a inni cieszą się, że ktoś w końcu utarł mu nosa. Tak, czy inaczej każdy musi przyznać, że „The Notorious” zapisał się w historii MMA jako wyjątkowa postać i wyjątkowy zawodnik.

Jak będzie wyglądał jego powrót po porażce? Cóż, trudno chyba oczekiwać od Conora całkowitej zmiany i odrzucenia tego co czyni go właśnie tym jedynym Conorem McGregorem. Oczekujmy więc takiego powrotu jak na poniższym video.Wysłana -
Nowy, fanowski highlight mistrzyni wagi słomkowej UFC Joanny Jędrzejczyk.

Materiał przedstawia niesamowite pojedynki Joanny z takimi zawodniczkami jak Juliana Lima, Claudia Gadelha, Carla Esparza, Jessica Penne oraz Valerie Letourneau, które nie dały rady wytrwać potężnym i szybkim ciosom.

Podziękowania dla Camillo za nadesłanie nam tego video.Wysłana -


Wysłana -


Strona 78 z 78
Dodaj odpowiedź