sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

Najlepsze ćwiczenia rozciągające po Trenigu

Wysłana -
Z racji tego że ćwiczenia rozciągające po treningu pomagają unikać kontuzji jakie są wasze???
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
oooo, też jeste bardzo ciekawy, tym bardziej, że to często mocno zaniedbywana sprawa nawet u PRO'sów
Wysłana -
Usunięty przez PawelSzEvc za naruszenie Pkt 1 regulaminu forum.
Wysłana -
Co to za cisza panowie
Wysłana -
Nikt się nie rozciąga? Ja stosuje jakieś podstawowe, głębokie skłony, siad płotkarski, wykroki z dociskaniem łydki.
Wysłana -
Ja po treningu robię dużo skrętów tułowia staram się jak najlepiej rozciągnąć klatkę piersiową ,dużo skłonów trochę powiszę na drabinkach zajmuje mi to około 20 minut po każdym treningu :) na to wygląda że każdy ćwiczy a zapomina o tak ważnej czynności
Wysłana -
kurcze, 20 minut? dosyc sporo, mi dosłownie parę minutek, z tym ze ostatnio mocną uwagę przykładam do nóg bo zaniedbałem je a kiedyś były świetnie rozciagnięte(czasy gdy jeszcze dosyć intensywnie ćwiczyłem sztuki walki, a nie siłowo)

Mistrzu nasz - masz może jakieś ciekawe filmiki/gify instruktarzowe? myślę, że nie tylko mi mogłyby się przydać jako podpowiedź, ciekawostka i nauka
Wysłana -
Jaki tam mistrzu bez przesady niestety nie posiadam zadnych filmików jedynie z zawodów cwicze na takiej siłowni że wstyd ja pokazać ale co zrobić :)
Wysłana -
cóż, dopisek "mistrz" widnieje, czyż nei? więc tytułujmy się tak jak należy

Hmmm, bardziej chodziło mi również o instruktażowe, z yt czy innych stron, dysponujesz jakimiś cudami z tej tematyki?
Wysłana -
ja jestem samoukiem :D sam staram się dobierać odpowiednie ćwiczenia nie korzystam z żadnych materiałów
Wysłana -
ale generalnie po treningu preferuje zwisy na drążku troszkę skłonów :) rozciaganie na drabinkach :) skręty tułowia
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź