SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsze ćwiczenia rozciągające po Trenigu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Ja zwis na drążku z delikatnym manipulowaniem całością ciała, siad płotkarski, rozne skłony, przy treningu nó MC na prostych ale z małym ciezarem i balansując rękami w przód i w tył, rozciąganie klatki na poręczach, różnie


Drabinek nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
A reszta osób co to za cisza panowie i panie oczywiście :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Co prawda dopiero zaczynam. Wykonuje ćw. stąd http://www.kulturystyka.pl/atlas/streching.asp  - fotka 2, 4, 5, 6, 8a, 9, 10, 10a, 12, 15 a, do tego kocie grzbiety, kołyska, ukłon japoński :)

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Vredotaa
Co prawda dopiero zaczynam. Wykonuje ćw. stąd http://www.kulturystyka.pl/atlas/streching.asp  - fotka 2, 4, 5, 6, 8a, 9, 10, 10a, 12, 15 a, do tego kocie grzbiety, kołyska, ukłon japoński :)
bARDZO FAJNE CWICZENIA WIELKIE DZIĘKI KTO MA JESZCZE CIEKAWE POMYSŁY ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
z tej strony również często korzystam i od dobrych paru tygodni zbieram się za przypomnienie sobie właśnie tamtych ćwiczeń rozciągających - dzięki za link,t eraz otwarłem i zaraz będę czytał, nie ma wymówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam takie pytanie. Po danym treningu rozciągać tylko ćwiczone partie czy całe ciało? Największy problem mam w dniu legs, gdzie trening z rozgrzewką zajmuje dobre 1:40-1:50 i do tego mam jeszcze jakieś krótkie rozciąganie i 30min cardio po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Moim zdaniem najlepiej całe ciało jezeli mówie zle niech ktoś mnie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1104
ja preferuje ogólne np. skłony kilka , kręcenie biodrami, zwisy na drążku :D Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
kicus96
ja preferuje ogólne np. skłony kilka , kręcenie biodrami, zwisy na drążku :D Pozdrawiam


dorzuć sobie jeszcze jakieś rozciaganie klatki przysiady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ja rozciagam zawsze lekko całe ciało przed treningiem w trakcie rozgrzewki, a po treningu, w zaleznosci od "zasobów" czasu - całe lub ćwiczoną partię
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

JESIENNA OFENSYWA 2013: NOWE SMAKI WHEY 95

WHEY premium