SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepsza szkola muay thai w Warszawie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
Tak jak w temacie jaka jest waszym zdaniem najlepsza szkola muay thai? fajnie zeby miala tez silownie ogarnieta : ) ale jak nie ma to juz oddzielnie na silownie bd latal a oddzielnie na muay thai : ) chodzi o trenerow glownie sale itp : )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
Słyszałem dobre opinie o KS Serafin, kumpel tam kiedyś trenował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oprócz Serafina na bardzo dobrym poziomie stoją też Palestra i Garuda, całkiem spoko masz też w Gorilii, Copacabanie czy s4 ale nie są to typowe kluby stojkowe nastawione w 100% na muay thai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
W Copacabanie kumpel trenuje, ale to raczej kulanka/bjj. O Palestrze słyszałem dobre opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4507
A ktory lepszy serafin czy palestra? chcialbym do najlepszego chodzic, plus do klubu serafin mam taki ze polowe mniej czasu mam na dojazd niz do palestry , ale jak palestra lepsza to juz wole do palestry : ) a oprocz tamtego pytania jeszcze pytanie o muay thai w legia fight club? Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Treningi poranne Katowice i okolice

Wiecej