SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Najlepsza książka kucharska

Wysłana -
Witam, poszukuję dobrych książek kucharskich dietetycznych z łatwymi i trudniejszymi przepisami, żeby każdy posiłek miał podane kaloryczność i makroskładniki, im więcej w niej przepisów tym lepiej.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tutaj masz chyba najlepsza książkę cały ten dział
Wysłana -
książek jest multum, pójdziesz do pierwszego lepszego marketu (np. Auchan, Biedronka, Lidl) i większość książek to "przepisy FIT", aczkolwiek nie do końca zawracałbym sobie tym głowę, bo zauważyłem po sobie i znajomych, że takie książki się przejrzy z komentarzami "o to fajne, o to super, o to koniecznie się zrobi, o to będzie dobre na sobotę (...)", a później leżą i się kurzą więcej pomysłów i przepisów znajdziesz tutaj w dziale Kuchnia i możesz samemu tworzyć swoją listę przepisów - ja tak robię, że formatuję pod swój wzór, druk i do segregatora z "FIT przepisami"
Wysłana -
Zdecydowanie ksiązki leżą i się kurza, coś o tym wiem.
Ja lubię przepisy Ani Starmach - ona nie ma fit przepisów, ale można je fajnie odchudzić, wszystko znajdziesz w Internecie, do tego KUCHNIA SFD - ja niektóre przepisy kopiuje i zapisuje po prostu w Wordzie. Masz na zawsze na kompie. bez potrzeby zajmowania miejsca na półkach
Wysłana -
Nie znajdziesz takiej :) no chyba że ja kiedyś taką wydam ;)
Wysłana -
makrosięzgadza
Nie znajdziesz takiej :) no chyba że ja kiedyś taką wydam ;)

wspaniale gotuje i do tego skromna
Wysłana -
Też rzuciła mi się w oczy ta skromność
Wysłana -
georgu
Też rzuciła mi się w oczy ta skromność

Hmmmm, bo się zamknę w sobie.....
Wysłana -
Ha mogę zamknąć oczy to nie będę wiedzieć
Wysłana -
Raz dwa trzy baba jaga patrzy. Buahaha.
Wysłana -
Każdą potrawę pod swoje makro mozesz doapsować, ja za bardzo nie lubię takich przepisów bo neiraz takie są skałdniki ze gdzie ja to kupię.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź