SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepiej przyswajalne bialko (izolat najlepszej jakosci)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34
Na tą chwile wiedza ktora posiadam mowi mi ze najlepszy bedzie trec isolate 100, 100% izolatu białka serwatki CFM 0% tłuszczu i laktozy (pojemnik 1800g). Czy moze polecicie cos lepszego za podobne lub mniejsze pieniadze? Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
W jakim celu Ci potrzebny izolat?normalne wpc bedzie dobre nie ma co przeplacac a roznicyi tak nie poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Dokładnie , chyba ze masz jakieś problemy zdrowotne lub za tydzień zawody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
może sprawdź Myprotein, tylko sprawdź czy mają -50% na WPI (często dają -> taki zabieg marketingowy. Zawyżanie cen itp.)
WPC mają super, bije na głowę wszystko co próbowałem (konsystencja,smak, koncentrat 96%+) z tej półki cenowej.


Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-02-12 09:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Dokładnie. TomQ chyba nawet kiedyś wrzucał jakieś badania lub je opisywał o właśnie szybkości przyswajania wpc i izolatu i różnyc albo nie było, albo była nieznaczna.

Tutdaj Tadziu Sowiński na temat: https://potreningu.pl/articles/4462/dla-kogo-wpc-a-dla-kogo-wpi/page/3


Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-02-12 10:04:42

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Ja bym stawiał na izolat AllNutriotion, białka masz tyle samo a dużo ekonomiczniej wychodzi to że ma 0,5g tłuszczu czy węgli chyba nie jest minusem w porównaniu ceny ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa

Następny temat

Pytanie odnośnie mojego planu treningowego jak i skomplementowania

WHEY premium