SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Najlepiej przyswajalne bialko (izolat najlepszej jakosci)

Wysłana -
Na tą chwile wiedza ktora posiadam mowi mi ze najlepszy bedzie trec isolate 100, 100% izolatu białka serwatki CFM 0% tłuszczu i laktozy (pojemnik 1800g). Czy moze polecicie cos lepszego za podobne lub mniejsze pieniadze? Dziekuje
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W jakim celu Ci potrzebny izolat?normalne wpc bedzie dobre nie ma co przeplacac a roznicyi tak nie poczujesz
Wysłana -
Dokładnie , chyba ze masz jakieś problemy zdrowotne lub za tydzień zawody
Wysłana -
może sprawdź Myprotein, tylko sprawdź czy mają -50% na WPI (często dają -> taki zabieg marketingowy. Zawyżanie cen itp.)
WPC mają super, bije na głowę wszystko co próbowałem (konsystencja,smak, koncentrat 96%+) z tej półki cenowej.

Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-02-12 09:25:39
Wysłana -
Dokładnie. TomQ chyba nawet kiedyś wrzucał jakieś badania lub je opisywał o właśnie szybkości przyswajania wpc i izolatu i różnyc albo nie było, albo była nieznaczna.

Tutdaj Tadziu Sowiński na temat: https://potreningu.pl/articles/4462/dla-kogo-wpc-a-dla-kogo-wpi/page/3

Zmieniony przez - georgu w dniu 2018-02-12 10:04:42
Wysłana -
Ja bym stawiał na izolat AllNutriotion, białka masz tyle samo a dużo ekonomiczniej wychodzi to że ma 0,5g tłuszczu czy węgli chyba nie jest minusem w porównaniu ceny ;)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź