SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najczęstsze urazy sportowe

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56299

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Niestety, staw kolanowy jest jednym z najczęściej ulegającym kontuzjom.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Stan ankiety na dzień 12.09.2011



[1] 14x kolano
[2] 4x ręka
[3] 3x piszczel
[3] 3x staw skokowy
[4] 2x udo
[5] 1x ramię

total votes - 27

Zmieniony przez - wirda w dniu 2011-09-12 13:32:29

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Jeśli chodzi o kręgosłup to chyba dość częsta - przepuklia lub dyskopatia, w SW i na siłowni - nie trzeba się o nią za bardzo starać :)

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
Siema, robię ankietę do pracy licencjackiej właśnie o urazach w treningu siłowym i byłbym wdzięczny za wypełnienie :D
https://www.***************/i/8GoKDqGP 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
...


Zmieniony przez - KrzyśK w dniu 2017-11-03 07:41:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8
Czy dieta dukana może wpłynąć pozytywnie na brak kontuzji? http://stylufka.pl/dieta-dukana-jadlospis-dla-chcacych-sie-odchudzac/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 175 Napisanych postów 559 Wiek 23 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 51806
Jakieś trzy lata temu w judo zabroniono obron przez stawanie na głowie i upadków do przodu na kark przy rzutach. Nagle skończyły sie kontuzje kręgosłupa szyjnego wśród judoków.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 203
Witam, Panowie mam pewien problem z którym borykam się od dłuższego czasu. Może jest śmieszny ale odkad pamietam bo ćwiczyłem w sumie sw z 2-3 lata. teraz znowu zacząłem coś działać i znowu ten sam problem a mianowicie ma problem z dopasowaniem szczeki... Trzymam ją kilka chwil i od razu mam odchył wymiotny, poradzicie coś? Zmieniałem szczeki na dwuczesciowe na jednocześciowe, przycinałem na koncach i nic . Wychodzać do sparingu to nie mysle o walce tylko o tym zeby pawia nie puscic xd co sie wiaze ze spuszczaniem mi wpier... xD a tak na poważnie czy ktoś kiedykolwiek miał podobny problem i wie jak temu zaradzić?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typer KSW Quiz Konkurs

WHEY premium