SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najbardziej z***any cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Najbardziej z***any cykl w życiu!!

Wstęp
Postanowiłem opisać swoje spostrzeżenia po ostatnim cyklu. Są dość na czasie, bo oparte o bardzo modne środki zakupione z netu. Chętnie posłucham komentarzy, nawet z***ów, byle obiektywnie. Chcę na przyszłość wyciągnąć z tego wnioski, z których inni też mogą przecież skorzystać.
O sobie
Mam 33 lata, 164 cm wzrostu, za sobą cykle, które stosowałem na przestrzeni ostatnich 10 lat:
1) metanabol (20 mg ED) - 3 cykle trwające miesiąc
2) testosteron propionat (50 mg EOD) - 2 cykle trwające miesiąc
3) DECA (200 mg E7D) + ZAMBON (50 mg EOD) - 1 cykl trwający 10 tyg
4) LIBOL 200 (200 mg E7D) + testenat 10% (100 mg E3D) - 1 cykl 10 tygodni
Efekty cykli były bardzo zadawalające, startowałem jako chłopak ważący 40 kg (to nie żart), aby przy maksymalnej wadze dojść do 85 kg. Nie były to same mięśnie, ale brzuch był płaski i nikt nie miał wątpliwości, że ćwiczę kulturystykę.
2004 rok bardzo nieudany. Kontuzja barku „0" jakichkolwiek treningów treningów przez rok, na końcu artroskopia barku i znów 5 miesięcy dochodzenia do siebie. Waga spadła do 66 kg.Pojawił się tłuszcz.
Ostatni cykl:
Celem było odzyskanie formy i zdobycie lepszej jakościowo masy.
1-4 metanabol BD 20 mg ED
1-10 EQ 300 mg BD/EC E7D
1-12 testenat 10 % 100 mg E3D
1-12 nolvadex 10-20 mg ED
4-5 i 8-9 clen chiński 120 ug ED
4-5 i 8-9 letrox 225 ug
odblok:
14-15 clomid 150, 150, 100, 100, 50…………50
14-15 nolvadex 20 mg ED
Takie były założenia i teoria. Praktyka okazała się mniej różowa. Od początku cyklu bardzo źle znosiłem metanabol BD. Wywoływał mdłości, bóle brzucha, ospałość, brak apetytu (wcześniej nie mam żadnych kłopotów z układem trawiennym). Nigdy w podobny sposób na metanabol nie reagowałem, dlatego po 2 tyg odstawiłem. Moim zdaniem metanabol BD to totalne g****, albo nie ma tam tego co powinno, albo jest rozpaczliwej jakości. Ogólnie nie polecam.
W około 6 tyg cyklu nastąpił totalny blok (zero popędu sexualnego). Koledzy o większej praktyce szybko zdiagnozowali przyczynę, testenat to zwykła wy***ka bez żadnego testosteronu. Pytanie tylko czemu EQ tak mocno zablokowało? Moim zdaniem było tam DECA w niskim stężeniu, ale mogę się mylić. Zaradziłem temu przechodząc na chiński prop w dawce 75 mg EOD zamiast testenatu i dodając do cyklu 25 mg provironu. Problem z potencją ustał. Obecnie zakończyłem odblok. No cóż potencja pozostawia wiele do życzenia. Rozważam powtórzenie odbloku tym razem zaczynając od HCG, a potem clomid. Nie jestem pewien tego rozwiązania, może zwyczajnie kupię tribulusa i poczekam aż się wszystko unormuje. Chętnie posłucham tu waszych rad. Zastanawiam się tez czy w przyszłości podczas cyklu nie dodać co jakiś czas HCG.
Co do wrażeń po T4 i clenie w trakcie cyklu, to są one bardzo mieszane. Były dni gdy wyraźnie dostawałem pozytywnego kopa, pompa rekordowa, długie i twarde napompowanie mięśni jeszcze po treningu i poprawa definicji. Ale były dni całkowitego osłabienia i braku chęci do ćwiczeń.
Podczas cyklu ćwiczyłem systemem 4 razy na tydzień. Każda grupa raz w tygodniu. Wolne ciężary, dobra technika, starałem się nie przeciążać barku.
Efektem cyklu była poprawa składu ciała, skok wagi o 11 kg, czyli do 76 kg. W chwili obecnej po odbloku ważę 72 kg.

Teraz czas na z***y.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
A nie lepiej bylo wykorzystac potencjal pamieci miesniowej do
odzyskania masy a pozniej ewentualnie pociac sie farmakologia?

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
heh no tak bywa kiepskie srodki wybrales ten testat ehhhh tyle innych testosteronow jest tak to jest z***ow nie ma co robic bo napisales jak jest a tak w wiekszosci przypadkow chlopakow siegajacych po koksik jest pozdro trzymaj sie i do nastepnego cyklu lepiej dobieraj srodki unikaj BD (tez uazam to za syf) trzymaj sie aptecznych produktow i unikaj syfu z rosji i dieta dieta dieta

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15502
cykl z dupy*****owy dobor srodkow itp.

hcg nie bylo potrzebne 12 tyg to nie taki dlugi okres po 2 hcg nie ma prawie nic wspolnego z potencia to tylko na artrofie dzila hcg nei odblokowuje organizmu.







oglunei beka nie wiem z kim dyskutowales(konsultowales) na temt tego cyklu juz dawno sie nei stosuje srodkow z farmadona bo to w wikszosci wy***ki co do bd nikt nigdy nei narzekal i dziala do tej pory jak powninien.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nastepny bedzie lepszy na hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3337 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41269
nie mow ze na BD nikt nigdy nie narzekal w tej chwili mało kto to chwali dawno temu były juz badania ktore pokazały co tam jest jesli jest bardzo zanizeone stezenie to jest juz wtedy ok ... z reszta co to duzo mowic jak jajies 90% rynku BD to polski produkt co do cyklu to szkoda gadac wogole ten clomid tez tylko 14 dni ? tez nie wiem gdzie to konsultowałes zarowno cykl dobor srodkow jak i odblok

<<< j**ać hołotę która z psami w komitywie >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Masarniak, ciut sie nie zgodzę. HCG wielu ludzi stosuje w trakcie cyklu, ponieważ lepiej reagują na endogenny testosteron niż egzogenny, a to ma ogromny wpływ na potencję. Ponadto jądra zachowują normalną wielkość i jest to o jeden krok bliżej do dobrego odbloku. Samo doblokowanie HPTA to jedno ale przywrócenie wielkości jądrom to ciut inna sprawa. Chociaż szkół jest wiele. Poza tym samo napisanie, że*****owy dobór środków nic nie mówi. Lepiej napisz jakie naniósłbyś poprawki itp. Z założenia nie miał to byc post gdzie ludzie będą pisali, ża do dupy i koniec, ale również dlaczego, jakby poprawili, jakie przyczyny. Więc stosuj się inie spamuj.
PS testenat miałem ze starych zapasów, więc wyszedłem z założenia, że sie nie wyrzuca tylko wbija. Niestety założenie błęne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1619 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15502
Po pierwsze cykl z dupy po 2 nigdy nie spamowałem w żadnych postach możesz poszukac?!

Moja koncepcia:
Zamiast eq deca
Zamiast testanat np. prolka
Niewiem po co ci nolvadex od początku jeśli masz skłonności do gino to Oki jeśli nei to po jakei grzyba walisz 20mg od początku cyklu jeśli już bys się uparl to od 3-4 tygodnia 10mg.
Niewiem lecisz clen i majstrujesz przy tarczycy nie wiem czy wiesz ale letrox może na stale podniesć prace tarczycy.12 tyg bez zmiany srodko albo ich dawki jestes na testanacie zamiast przejść na krotkie estry bo masy i rezeby na jednym cyklu nie zrobisz.

O odbloku się nie wypowiadam bo ogólnikowo jest z***any.

Cykl już w fazie planowania był nie wypalem to tylko moje zdanie.

Gdy ty się op*****lasz ktoś inny trenuje(koksuje) zeby skopać ci Dupe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
meta Bdragon..?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1290 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32002
"3) DECA (200 mg E7D) + ZAMBON (50 mg EOD) - 1 cykl trwający 10 tyg " jakie było samopoczucie po 10 tygodniach na dece bez teścia?
troche bez głowy te cykle robisz....

"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Cykl deca + zambon wszedł całkiem nieźle, byłem zadowolony, na końcu odblok samym clomidem zrobił swoje (o dziwo).
Nolva od samego początku miała na celu ograniczyć łapanie tłuszczu i wody. To był taki eksperyment i tyle.
Masarniak napisz jak ty zrobiłbyś ten odblok? Konsultowałem go z kilkoma fachowcami z forum i mówili, że ok. Wogóle proszę was o pisanie co byście poprawili.
Zgadzam się, że środki (firmy) to była całkowita wtopa. Następnym razem nie dam tak ciała. Rozmawiałem z Venomem i wogóle mi powiedział, że test powinno się stosować od 500 mg tygodniowo, mniej nie ma sensu. I przyznam, że zacząłem się poważnie nad tym zastanawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
nie miałeś tego pisać

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyrywanie zęba w trakcie cyklu- tren, prop,wini....?

Następny temat

Ginemen stop

WHEY premium