SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrodzeni w dziale +35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 474425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Zapomniałem napisać, że do mnie "towar" też dotarł...Dzięki::)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Również i ja zapomniałem. Towar dotarł.
Dziękuję
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
To przyszło szybciej niż myślałem-brawa dla kurierów !

Ceszę się ,że wszyscy dostali.

Od przyszłego miesiąca przejdziemy na inny sposób rozliczania nagród.

Na pewno lepszy i korzystniejszy i dla Was i dla mnie

Każdy nagrodzony otrzyma kod do sklepu SFD-też tylko na produkty firm SFD
Kody będą na kwotę 100 zł-jaka będzie nagroda tyle kodów :)


Zaletą tego systemu jest brak ograniczeń w zamawianiu towarów z tych firm-Nie martwicie się,czy się zmieścicie w 100 zł -bierzecie co chcecie-resztę się dopłaca.

Teraz często zamówienia były poniżej 100 zł,dorzucałem potem inne suple czy shejkery by kwotę wykorzystać .

Teraz ten problem zniknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Ruszamy z nagrodami za miesiąc czerwiec.

Wiadomo-dominowała Krata na lato 2017,do tego był finał.

W ostatnim module wzieło udział 7 forumowiczów,więć będą trzy nagrody dla trzech najlepszych uczestników


Moduł finałowy:

I miejsce-drazekm

II miejsce Tibes

III miejsce Maceek



Dla każdego nagroda w suplach za 100 zł





W kategorii-open czyli w całym konkursie-suma punktów z wszystkich modułów wygrywa z dużą przewagą

- Drazekm



Tu także nagroda w suplach za 100 zł




Została jeszcze jedna nagroda za 100 zł-właśnie się naradzamy z Ojanem komu ja przyznać-mam jeden pomysł.

Ale może macie też jakieś propozycje?

Komu i za co ?



Nagrody w suplach firm SFD-tych trzech co zawsze-ale jeszcze wstrzymajcie się z zamówieniami-od tego miesiąca mają być kody-czyli ja wysyłam kody nagrodzonym a oni sami już dalej sobie zamawiają-można wtedy zamówić za wiekszą kwotę i kod umniejsza cenę o 100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Gratulacje da calej trojki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Proponuję nagrodę dla Paatik,za udzielanie się w dyskusji z Kill-Bill i merytoryczną pomoc dla Deee.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do ćwiczeń + porada

Następny temat

Suplementy diety i odżywki - powinieneś to wiedzieć!

WHEY premium