SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody za aktywność

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Witam

Za ogólną aktywność w dziale - postanowiliśmy nagrodzić 3 osoby: FighterX (215 zł) , Lucyna86 (215 zł) oraz 6ripley (150 zł)

Wszyscy chyba wiecie jak składać zamówienia. Jeżeli nie to proszę pisać do mnie na priv.
Zamówienia proszę podesłać jak najszybciej, jak otrzymam komplet to przesyłam wszystko do sponsora działu celem realizacji Najlepiej do mnie na maila już gotowe, wypełnione zestawienia z excela (admin @ sfd.pl)

Zachęcam do udzielania się w dziale, pisania do mnie lub riona w sprawie nowych inicjatyw, pomysłów.
Promuję dział w naszej grupie na FB - https://www.facebook.com/groups/1930328057252019/?fref=ts 

Jako ciekawostkę wrzucam aktywność osób w dziale za lipiec, tylko wartościowe posty (czyli nie zlicza wypowiedzi bardzo krótkich, typu "ok" "super" itd )



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020270
Redukcja trwała od lutego do lipca, lipiec - sierpień stabilizacja wagi. Przy czym na redukcji zacząłem wprowadzać węgle po 4 latach, także też było dużo testowania. Schodziłem z okolic 90, zależało od dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777481
Brawo dla Was należało się

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
dziękujemy :)mnie najbardziej cieszy to, że ten dział w końcu zaczął żyć i coś się dzieje :) czy to zasługa Gamesów czy wakacji ale aktywność zwiększona i to znacznie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Poprosiałbym o adres mailowy na PW. Jakie są kryteria przyznawania tych nagród? Tak poważnie pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Kryteria to aktywność ogólna w dziale, prowadzenie dziennika, wrzucanie ciekawych tematów i innych informacji : fighterX i Lucyna mają to ustalone odgórnie, jak zostaje coś puli do nagrodzenia pozostałych osób (nie ma np. w danym momencie konkursów, nagród w nich itd) to staramy się zawsze kogoś bonusowo dodać

adres e-mail podałem powyżej w poście ze spacją przy @ aby mi spam nie przychodził bo z tym różnie bywa ;)

jezeli nie posiadasz tabelki w excelu do zamówienia, wyslij mi maila podesle pusty arkusz lub jak to kłopot po prostu podeslij zamowienie do kwoty 150 zł ze strony trec.pl (również ciuchy trecwear) z wybranymi produktami (link do nich) , podanymi gramaturami/smakami czy rozmiarami i łacznym podsumowaniem $
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020270
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777481
Rip albo napisz do mnie mail to Ci podeślę tabelkę z excela
3

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki, tabelkę gdzieś powinnam mieć, tylko maila miałam jeszcze innego. Po prostu myślałam że ten z admin to taki wzór, jak JanKowalski .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dzięki, właśnie dotarło. Ciekawa jestem smaków, coś czuję że będzie boooombaaa .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6489 Napisanych postów 62279 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777481
mmmm same pyszności

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie spojrzałam, że białko ma dodatek oleju MCT, także tym bardziej jestem ciekawa .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

begining crossfit

Następny temat

Czy trenujemy, czy ćwiczymy?

WHEY premium