SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Nagrody dla crossfiterów !!!

Wysłana -
Włożyłem rękę i pierwsze wrażenie rewelacja - dobrze się trzymają i wydają się solidne. W poniedziałek przetestuje na drążku i zdam relacje.
Wysłana -
Gąbek też używałem swego czasu i dobrze się sprawdzały teraz już nie używam od czasu do czasu magnezji
Wysłana -
O ile magnezja fajnie się sprawdza przy pracy ze sztangą i kettlami to akurat w moim przypadku przy pracy na drążku strasznie wzmaga zrywanie dłoni i bolesne odciski. Magnezja bardzo wysusza i czyni skórę bardziej podatną na mechaniczne uszkodzenie. Dlatego zdecydowałem się na gripy. Choć to oczywiście kwestia indywidualna
Wysłana -
Powiem Ci tak na początku trenowałem w rękawiczkach, potem z czasem z nich zrezygnowałem później były paski i haki a teraz nic nie stosuje. Dłonie z czasem się przyzwyczaiły przedramiona wzmocniły i jakiś czas temu jak przeciąłem dłoń i ubrałem rękawiczki to nie mogłem utrzymać sztangi w dłoniach. Ale u Ciebie faktycznie gripy sprawdzą się dobrze przy kippingu będą super
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź